Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Neformaliojo švietimo ekspertams skirtuose mokymuose lavinami vaikų socialinių emocinių kompetencijų stiprinimo gebėjimai

2018-05-11

2018 m. vasario-gegužės mėnesiais Vilniuje vyksta neformaliojo švietimo ekspertams skirti mokymai pavadinimu „Vaikų socialinių emocinių kompetencijų stiprinimas per neformalųjį ugdymą“.

32 akademinių valandų programoje iš anksto užsiregistravę mokymų dalyviai įgyja žinių ir supratimo apie tai, kas yra socialinės emocinės kompetencijos ir kaip jas ugdyti, kaip atpažinti vaikų socialinių emocinių kompetencijų poreikius neformaliojo ugdymo procese ir kokias kompetencijų ugdymo priemones taikyti.

Viena iš mokymų lektorių, psichologė Virginija Servutienė, savo mokymų dalyje teigia, jog viskas, ko reikia asmeninei laimei, yra mumyse ir belieka tik tai savyje atrasti, tačiau tai padaryti nėra taip paprasta. Anot psichologės, neformaliojo švietimo ekspertų įgūdžiai būtini vaikų socialinių emocinių kompetencijų ugdymui, tokie kaip savęs pažinimas, bendravimas ir bendradarbiavimas, greitas ir tikslus iškilusių problemų sprendimas, emocijų valdymas bei neapsimestinis pozityvumas yra ne įgimtos, o įgyjamos savybės, kurias būtina savyje pastebėti ir lavinti siekiant paties geriausio rezultato.

Neformaliojo švietimo ekspertų mokymai įgyvendinami Europos Sąjungos socialinio fondo finansuojamo projekto „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk. (TAPK2)“ lėšomis.

Projektą vykdo Švietimo mainų paramos fondas.

Naujienų kategorijos

Žymos