Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

„Bėk su Erasmus+“: vėl kviečiame kartu įveikti 5 km distanciją

2021-07-26

„Erasmus+“ programą Lietuvoje administruojantys Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos visas šioje programoje dalyvaujančias institucijas vėl kviečia prisijungti prie didžiausios „Erasmus+“ bėgimo komandos RIMI Vilniaus maratone ir 2021 metų rugsėjo 12 dieną kartu įveikti 5 km distanciją.

„Bėk su Erasmus+“ – jau tradicija tapusi, 5-tąjį kartą vykstanti iniciatyva, kurios reikšmė pandemijos kontekste išaugo dar labiau. Dabar kaip niekad svarbu išlaikyti vienybę, puoselėti draugiškus bendradarbiavimo ryšius ir pasijausti vienos didelės „Erasmus+“ šeimos dalimi. Šis, lauke vyksiantis renginys leis ne tik pabūti kartu, sustiprinti bendrumo jausmą, puikiai praleisti laiką, pasportuoti, bet ir prisiminti, kad kartu siekiame bendro tikslo – praturtinti gyvenimus, išlaisvinti mintis ir kurti daugiau mokymosi galimybių.

„Bėk su Erasmus+“ iniciatyvoje kasmet dalyvauja iki 700 žmonių.

Kaip dalyvauti?

SVARBU: registracija baigta pasiekus maksimalų bėgikų skaičių.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, visi komandos dalyviai gaus „Erasmus+“ bėgimo marškinėlius.

Prie iniciatyvos taip pat mielai kviečiami jungtis ir pavieniai asmenys.
„Erasmus+“ komanda susitinka bėgimo dieną nuo 10:00 val. Rožių al. 2, Vilnius. Startuojame 14:30 val. Vilniaus Katedros aikštėje, kartu su visais RIMI Vilniaus maratono dalyviais.

„Erasmus+“ komandą į priekį ves ir pasiruošti bėgimui padės olimpietė, daugkartinė Lietuvos čempionė, bėgikė Vaida Žūsinaitė. Sekite informaciją „Erasmus+ Lietuva“ „Facebook“ paskyroje ir „Facebook“ grupėje „ERASMUS+ ŠVIETIMO BENDRUOMENĖ“ – visi dalyviai bus pakviesti į bendras treniruotes-bėgimo pamokas, kurios vyks rugpjūčio-rugsėjo mėn.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Kilus klausimų, kreipkitės erasmusbegimas@smpf.lt

 

Naujienų kategorijos

Žymos