Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Virš trijų tūkstančių institucijų gavo finansavimą įgyvendinti“ Nordplus“ programos projektus

2017-06-27

Šių metų kovo mėnesį vykusiame paraiškų teikimo etape „Nordplus“ programa iš Skandinavijos ir Baltijos šalių institucijų ( tokių buvo net  3,819) gavo 582 paraiškas, iš kurių 403 buvo finansuotos. Tai reiškia, kad net  3.115 institucijos  galės įgyvendinti „Nordplus“ projektus.

Dotacijos sumos

Gautų 582 paraiškų vertė buvo 24,8 milijono eurų, tai yra 2.5 kartus daugiau nei bendra suma (10.2 mln) skirta „Nordplus“ programai. Džiugu, kad 69 procentai arba 403 paraiškos buvo sėkmingos. Buvo finansuojamas tinklų kūrimas, bendradarbiavimo projektai, taip pat studentų ir dėstytojų mobilumas Šiaurės ir Baltijos šalių regionuose.

Žemiau galite pamatyti gautų ir finansuotų  paraiškų skaičių bei skirtas sumas pagal kiekvieną paprogramę.

Kaip jau minėjome, iš viso finansavimą gavo 3115 institucijos. Žemiau pateiktame grafike galite matyti paraiškas pateikusių ir finansavimą gavusių institucijų skaičių pagal šalis. Būtina pabrėžti, kad visose paprogramėse grafike esančios šalys pateikė paraiškas.

Naujokai

Šiais metais, nuo 48 iki 68 procentų paraiškų teikėjų, pateikusių paraiškas "Nordplus Junior", "Nordplus Adult", "Nordplus Nordic Language" ir "Nordplus Horizontal" yra naujokai. Nauji nariai yra mokyklos, švietimo institucijos, organizacijos ir kitos institucijos, kurios per pastaruosius 3 metus nebuvo pateikusios paraiškos „Nordplus“ programai. 

Pabaigai norime pabrėžti, kad  2017 m. ir 2018 m. "Nordplus" programa  skatina teikti paraiškas tema apie pabėgėlių ir imigrantų švietimą ir mokymąsi visuose švietimo sektoriuose ir visoms "Nordplus" programoms. Programos, susijusios su integracija, neturi pirmenybės prieš kitas temas, tačiau yra skatinamos dėl dabartinės padėties pabėgėliams.

Dabartiniu paraiškų teikimo laikotarpiu gavome 63 paraiškas, susijusias su integracija, ir 44 iš jų buvo suteikta finansinė parama – bendra dotacija siekė 1,2 mln. Eurų.

Naujienų kategorijos

Žymos