Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Užsienio studentų išgyvenimo Lietuvoje gidas – jau internete!

2022-11-09

Pranešame, jog Lietuvoje studijuojantiems užsienio studentams skirtas informacinis išgyvenimo Lietuvoje gidas – jau internete!

Elektroniniame leidinyje „Live Like a Local” užsieniečiai ras visą jiems aktualią informaciją apie Lietuvą – ką mūsų šalyje verta pamatyti, paragauti ir patirti. Čia skelbiama informacija apie klimatą, apgyvendinimą, viešąjį bei tarpmiestinį transportą, studentiškas nuolaidas, pirmąją pagalbą, bankų sistemą, mobilųjį ryšį, įsidarbinimo Lietuvoje galimybes, žodynėlį, informaciją apie kultūrinius niuansus bei svarbias Lietuvai šventes ir kitą, panašią informaciją. Leidinyje gausų nuorodų į originalius informacijos šaltinius, bei vietinių gyventojų patarimų užsieniečiams.

„Live Like a Local” – puikus būdas užsieniečiui sužinoti apie tai, kas jo laukia studijuojant Lietuvoje. Susipažinus su šiuo išgyvenimo Lietuvoje gidu, Lietuva kaip mat taps nebe tokia šalta ir svetima, kaip galbūt gali pasirodyti iš pirmojo žvilgsnio.

„Live Like a Local” leidinį Flipbook ir .PDF formatais galite rasti Lietuvos aukštojo mokslo tarptautiškumo plėtros svetainėje „Study in LT”.

Naujienų kategorijos

Žymos