Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Tarpusavio mokymosi seminaras „Kokybiškas tarptautinio mobilumo vizitas“ (2018-03-21)

2018 metų kovo 21 dieną Vilniuje, Švietimo Mainų Paramos Fonde įvyko tarpusavio mokymosi seminaras „Kokybiškas tarptautinio mobilumo vizitas“. Renginys buvo skirtas profesijos mokytojams, projektų vadovams ir kitiems profesinio mokymo įstaigų darbuotojams, atsakingiems už mokinių praktikos užsienio šalyse planavimą ir įgyvendinimą.

„ECVET“ ekspertė Roma Šimukauskienė priminė pagrindinius „ECVET“ elementus bei priminė taikymo naudą. (1 pranešimas)

„ECVET“ ekspertas dr. Paulius Čepas savo pranešime akcentavo, kokie „ECVET“ elementai yra svarbūs bendradarbiaujant su darbdaviais. Pasitikėjimas, susitarimų vykdymas laiduoja kokybės užtikrinimą mokinių mobilumo metu. (2 pranešimas)

„ECVET“ ekspertė Ramunė Vadeikytė dalinosi patirtimi, akcentavo problemas, kurios kyla informuojant mokinius, juos atrenkant ir rengiantis vizitams. Dažnai iškylančios problemos – menkos kalbos žinios, kitų šalių kultūros nežinojimas – į šiuos aspektus būtina atkreipti dėmesį, rengiant mokinius vizitams. (3 pranešimas)

Bendradarbiavio svarbą tarp kelių grupių – projekto vadovų, profesijos mokytojų, mokinių ir priimančiųjų partnerių bendradarbiavimas rengiant sutartis su dalyviais seminaro metu pristatė „ECVET“ ekspertė dr. Odeta Kupetienė. Taip pat buvo aptarta, pasidalinta savitarpio supratimo memorandumo pavyzdžiais ir kitais dokumentais (atsisiųsti dokumentus galite čia)

„ECVET“ ekspertė dr. Aušra Rutkienė trumpai pasidalijo mobilumo projektų sklaida ir povekiu profesinio mokymo institucijai.