Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Švietimo mainų paramos fondas sveikina Jus su Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiu

2018-02-15

2018-ieji – svarbūs metai Lietuvai, mininčiai valstybingumo atkūrimą prieš šimtmetį. Daugumos mūsų širdyse laisvės jausmas audrino vaizduotę ir okupacijos laikais, o akys ir mintys nuolat krypo į šalis, laisvas galvoti ir veikti. Atkūrus Nepriklausomybę, mūsų viltys gyventi laisvai išsipildė, buvo atverti keliai ir galimybės, kuriomis dešimtmečius mėgavosi europiečiai. Netrukome patirti ir laisvo pasirinkimo džiaugsmą: atvėrus sienas, buvome pakviesti dalyvauti veiklose, kurių tikslas – investuoti į piliečių gerovę juos lavinant ir mokant, siūlant įgyti ir dalintis tarptautine patirtimi.

Lietuvai prieš dvidešimt metų įsijungus į Europos Sąjungos švietimo ir mokymosi mainų programą, teikiamomis galimybėmis pasinaudojo daugiau kaip 120.000 šalies gyventojų, dalyvaujančių švietimo sistemoje. Europos Sąjunga per 1998-2017 metus Lietuvos švietimo projektams skyrė daugiau nei 200 milijonų eurų. Mokytojams bei dėstytojams, studentams ir moksleiviams, įmonių darbuotojams ir senjorams – galimybės buvo suteiktos visiems, tikintiems mokymosi visą gyvenimą idėja.

Švęsdami atkurtos Lietuvos 100-metį, kartu minime ir tarptautinių švietimo mainų 20-metį. Tikime, kad tarptautinės švietimo veiklos ir galimybės padėjo kurti gražesnę, atviresnę, šiuolaikiškesnę ir augančią Lietuvą. Apjungdami šiuos du reikšmingus skaičius mūsų šaliai sukūrėme vizualinį identitetą, kuris  simbolizuoja švietimo indėlį į valstybės raidą.

Sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiu ir su  tarptautinių švietimo mainų 20-mečiu! Būkime laisvi, atviri ir drąsūs. Semkimės patirties, ir visada prisiminkim, kad svarbiausia kryptis – LIETUVA.

Švietimo mainų paramos fondo kolektyvas

Naujienų kategorijos

Žymos