Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Švietimo mainų paramos fondas prisijungė prie nacionalinės skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“!

2015-07-29

Švietimo mainų paramos fondo įgyvendinami ES struktūrinės  paramos projektai „Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse“ ir „Lietuvos aukštojo mokslo tarptautiškumo plėtra“ įtraukti į skaidriai administruojamų struktūrinių projektų sąrašą  ir įvertinti trimis jonvabaliais. Tai yra reikšmingas skaidrios Fondo veiklos įvertinimas bei kiekvieno Fondo darbuotojo asmeninis pasiekimas.

„Jonvabaliai“- tai pirmoji savanoriška iniciatyva Europos Sąjungoje, skatinanti projektų vykdytojus būti atviresnius visuomenei ir savarankiškai siekti didesnio skaidrumo. Prie šios  iniciatyvos prisijungę ES projektų vykdytojai nuo šiol atsiskaito ne tik įvairioms institucijoms, bet ir plačiajai visuomenei, o lėšų investavimo ir valdymo skaidrumu įsitikinti gali kiekvienas Lietuvos gyventojas.

Įvertinimo simbolis – jonvabaliai – skiriami atsižvelgiant į tai, kiek projektų vykdytojai užpildo deklaracijų ir pateikia informacijos apie ES lėšomis įgyvendintus projektus bei pačią organizaciją. Vienas projektui skirtas jonvabalis turi didelę reikšmę skaidrumo augimui Lietuvoje, o trys liudija aukščiausio lygio projekto skaidrumą ir atvirumą visuomenei.

Visą projektų bei juos įgyvendinančių organizacijų sąrašą su įvertinimais rasite svetainėje www.jonvabaliai.lt

 

Naujienų kategorijos

Žymos