Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Švietimo mainų paramos fondas pradeda naudoti naują paraiškų teikimo sistemą

2023-07-04

Švietimo mainų paramos fondas pradeda naudoti naują paraiškų teikimo sistemą, kurioje bus administruojama dalis Fondo skelbiamų kvietimų. Paraiškų teikimo sistema pradeda veikti nuo šios dienos.  Sistemoje bus skelbiami kvietimai teikti paraiškas, pildomos ir teikiamos paraiškos, atliekami paraiškų tinkamumo ir turinio vertinimai, vykdoma komunikacija su paraiškų teikėjais. Sistemoje kviesime teikti „eTwinning“ programos užsienio seminarų veiklų paraiškas, „Erasmus+“ programos tarptautinėms bendradarbiavimo veiklų užsienio seminarų paraiškas ir valstybinių stipendijų programos veiklų paraiškas.

Elektroninę paraiškų teikimo sistemą toliau tobulinsime. Sekantys sistemos plėtros darbai apims sutarčių rengimą, ataskaitų teikimą bei jų vertinimą. Siekiant užtikrinti kuo didesnį sistemos saugumą, informuojame, kad kiekvienas vartotojas savo paskyros nustatymuose galės pasirinkti dvigubo autentifikavimo funkcionalumą ir taip dar labiau apsaugoti savo duomenis.

Paskelbus kvietimą teikti paraiškas jame bus pateikiama nuoroda į naują sistemą bei nurodyti kontaktai, kuriais bus galima kreiptis kilus klausimų. Informuojame, kad kvietimai teikti paraiškas, kaip ir iki šiol,  bus skelbiami tiek mūsų projektų ir programų svetainėse, tiek socialiniuose tinkluose.

Nuoroda į elektroninę paraiškų teikimo sistemą: https://sistema.smpf.lt/

Naujienų kategorijos

Žymos