Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Švietimo mainų paramos fondas oficialiai pradėjo vykdyti neformalaus ugdymo projektą „TAPK 2“

2016-08-26

Šių metų rugpjūčio 18 dieną Švietimo mainų paramos fondas pasirašė sutartį su Europos socialinio fondo agentūra projekto „TAPK 2“ įgyvendinimui. Nuo šios sutarties pasirašymo datos Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu Švietimo mainų paramos fondas oficialiai pradėjo vykdyti šį neformalaus ugdymo projektą, skirtą plėtoti vaikų neformaliojo švietimo veiklas ir ugdyti mokymosi visą gyvenimą įgūdžius mokinių vasaros ir kitų atostogų metu.

Neformalusis švietimas yra neatsiejama mokymosi visą gyvenimą dalis. Neformalusis mokymasis atskleidžia žmonių kūrybinį potencialą, skatina žinių troškimą, aktyvumą, prisideda prie visuomenės ir asmenybės vystymosi. Projektas „TAPK 2“ rūpinasi būtent neformaliojo švietimo programų įgyvendinimu vaikų vasaros ir kitų mokinių atostogų metu vykstančiose poilsio stovyklose.

Šiose stovyklose kviečiami dalyvauti 7-18 m. (7-21 m. neįgalūs) amžiaus vaikai, kuriems apmokama iki 30% dalyvavimo programoje kainos. Iš jų – iki 10% valstybės remiamų šeimų ir imigrantų vaikai, kuriems projekto lėšomis apmokama 95% dalyvavimo programoje kainos. Taip pat programose kviečiami dalyvauti ir užsienyje gyvenantys lietuvių vaikai bei vaikai iš Lietuvos tautinių mažumų mokyklų.

Šią vasarą 23 tiekėjai jau įgyvendino 55 pamainas 24 vaikų vasaros poilsio stovyklose. Trijų mėnesių laikotarpyje stovyklose laiką leido daugiau nei 4450 vaikų iš visos Lietuvos ir užsienio. Visam projekto gyvavimo laikotarpiui skirta suma – 2,172,150 Eurų, iš kurių apie 290,000 Eurų jau panaudota šiemet.

Atkreipiame dėmesį, jog Švietimo mainų paramos fondas netrukus skelbs konkursą neformaliojo švietimo programoms organizuoti kitų  mokinių atostogų metu.

Daugiau informacijos  apie projekto „TAPK 2“ veiklas bei informaciją apie vykstančias vaikų vasaros poilsio stovyklas rasite oficialioje projekto interneto svetainėje.

Projekto pabaiga planuojama 2021 m. balandžio 18 d.

Naujienų kategorijos

Žymos