Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Švietimo mainų paramos fondas dalyvaus parodoje „STUDIJOS 2016“

2016-01-29

Kaip ir kasmet, pirmąjį vasario savaitgalį „Litexpo“ parodų rūmuose vyks paroda „STUDIJOS 2016“. Vasario 4-6 dienomis kviečiame aplankyti parodą bei Švietimo mainų paramos fondo stendą 3-oje salėje. Stende sužinosite ne tik aktualiausią informaciją apie tarptautines švietimo mainų programas bei projektus, bet ir galėsite tapti žurnalo viršelio žvaigžde.

Parodos metu vyks įvairiausių renginių, tarp kurių rasite ir du Švietimo mainų paramos fondo renginius:

  • Š. m. vasario 4 d. (ketvirtadienį) 12.15-13.00 3 salės ekspozicijoje, Idėjų inkubatoriuje vyks renginys „ERASMUS+“ tarptautinės galimybės Tau“. Renginyje išgirsite pagrindinius programos „Erasmus+“ pasiekimus švietimo ir mokymo bei jaunimo srityse. Taip pat pasakosime, kokių galimybių pasinaudoti šia programa turi jaunuoliai. Pakviesime Europos savanorių tarnybą išbandžiusį savanorį bei iš „Erasmus+“ studentų mainų grįžusį studentą, kurie papasakos apie savo patirtį. 
  • Š. m. vasario 6 d. (šeštadienį) 11.45-12.45 5.3 konferencijų salėje, II aukšte prasidės renginių ciklas tėvams. Jį pradeda „Euroguidance“ projekto renginys – seminaras „PATARTI NEGALIMA PASITIKĖTI“. Seminaro metu dr. Rūta Klimašauskienė ir psichologė Sigita Novikovienė pasidalins įžvalgomis, patirtimi ir keletu praktinių priemonių, kaip palengvinti vaiko pirmuosius žingsnius sėkmingu karjeros keliu, kaip padėti vaikui pasirinkti ir efektyviai planuoti savo karjerą ir kaip kalbėti su vaiku, kad jis girdėtų.

Labai kviečiame dalyvauti renginiuose, o visą renginių tinklelį rasite ČIA

 

Naujienų kategorijos

Žymos