Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Susitikimas su kolegomis iš Italijos

2015-11-27

Lapkričio 11-12 dienomis Švietimo mainų paramos fonde lankėsi „Epale“ projekto koordinatoriai iš Italijos. Kolegos atvyko susipažinti su Lietuvos „Epale“ Nacionalinės paramos tarnybos darbu, pasiekimas, pasidalinti patirtimi, idėjomis, gerąja praktika.

Kolegos bendravo su Švietimo mainų paramos fondo atstovais, lankėsi Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijoje, kur susipažino su suaugusiųjų švietimo situacija Lietuvoje, vyraujančiomis tendencijomis, problemomis ir galimybėmis. Diskusiją moderavo „Epale“ ekspertė, asociacijos prezidentė Vilija Lukošūnienė. Vilniaus Gabrielės Patkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centre svečiai iš Italijos galėjo pamatyti, kur mokosi Lietuvos suaugusieji. Svečius savo vadovaujamoje institucijoje priėmė „Epale“ ekspertė Inga Jagelavičiūtė.

Lapkričio 12 d. svečiai buvo pakviesti dalyvauti Švietimo mainų paramos fondo Kokybės apdovanojimų renginyje.

Bendravimas su kolegomis iš kitos šalies, kuri taip pat įgyvendina „Epale“ projektą, buvo naudingas ir įdomus. Tikimės, jog ir ateityje kartu pavyks sėkmingai surasti geriausius sprendimus siekiant kuo sėkmingiau įgyvendinti šį Europos suaugusių švietėjams skirtą projektą.  

Naujienų kategorijos

Žymos