Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Susitikimas su aukštojo mokslo konsultantų tinklo nariais I

Projekto „Į studentą orientuoto mokymosi, mokymo ir pasiekimų vertinimo dermė“ ekspertų susitikimas su aukštojo mokslo konsultantų tinklo nariais

Susitikimo data: 2018 m. balandžio 6 d. (penktadienis)

Susitikimo vieta: Švietimo mainų paramos fondas, Rožių al. 2 (I aukšto salė), Vilnius

Susitikimas skirtas: aukštųjų mokyklų atstovams, deleguotiems į vieną iš projekto veiklų – aukštojo mokslo konsultantų tinklą (atstovai į pastarąją veiklą buvo deleguoti atsakant į 2017-01-19 Švietimo ir mokslo ministerijos viceministro Giedriaus Viliūno raštą Nr. SR-228 „Dėl dalyvavimo projekto veiklose“ bei į 2017-01-25 Švietimo mainų paramos fondo raštus „Dėl dalyvavimo projekto veiklose“). Kvietimas registruotis į susitikimą skirtas išimtinai tik deleguotiems atstovams (po vieną atstovą iš kiekvienos aukštosios mokyklos). Jei deleguotas asmuo susitikime dalyvauti negali arba susitikimo tema tiesiogiai nesusijusi su jo vykdomomis veiklomis arba atsakomybėmis aukštojoje mokykloje, prašome vietoje jo registruotis kitam asmeniui.

Preliminari programa

Registracija baigta

Praktinė informacija: 

  • Renginys organizuojamas iš „Erasmus+“ programos projekto „Į studentą orientuoto mokymosi, mokymo ir pasiekimų vertinimo dermė“ lėšų.
  • Švietimo mainų paramos fondas nefinansuos renginio dalyvių kelionės išlaidų. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šalia Švietimo mainų paramos fondo pastato yra Centro poliklinika, tad artimiausios automobilių parkavimui skirtos vietos dažniausiai būna užimtos. Automobilių stovėjimas teritorijoje, esančioje aplink Švietimo mainų paramos fondą yra mokamas.