Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Sukurti trys filmukai apie „Europass“

2015-08-03

Neseniai Europos Sąjungos šalyse atlikto tyrimo duomenimis – net trečdalis Europos piliečių žino bent vieną „Europass“ dokumentų. Siekiant didinti „Europass“ dokumentų populiarumą Lietuvoje Švietimo mainų paramos fondo užsakymu buvo sukurti trys informaciniai filmukai:

„Europass“ filmukuose nesudėtingai ir išsamiai pateikta informacija apie „Europass“ dokumentus ir jų naudą Europos Sąjungos piliečiams. 

„Europass“ dokumentai gali būti ypač naudingi ieškantiems darbo Lietuvoje ar užsienyje, vykstantiems stažuotis arba atlikti darbinės praktikos Europoje, planuojantiems išvykti studijuoti užsienyje, mokymų ar studijų organizatoriams, personalo specialistams, darbdaviams.

Filmukus apie „Europass“ rasite www.europass.lt svetainėje arba Švietimo mainų paramos fondo Youtube kanale.

 

Trumpai apie „Europass“:
„Europass“ – tai 5 standartizuotų Europos Sąjungoje naudojamų dokumentų komplektas, kuriame pateikiama informacija apie asmens išsilavinimą, įgūdžius ir kompetencijas yra vienodai suprantama visose bendrijos šalyse. „Europass“ dokumentų komplektą sudaro: „Europass“ CV, „Europass“ kalbų pasas, „Europass“ mobilumo dokumentas, „Europass“ diplomo priedėlis ir „Europass“ pažymėjimo priedėlis.

Naujienų kategorijos

Žymos