Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Strateginių partnerysčių projektai: kūrybinės dirbtuvės

KAS
Švietimo mainų paramos fondas maloniai kviečia profesinių įstaigų atstovus dalyvauti „Erasmus+“ programos strateginių partnerysčių projektų (KA2) kūrybinėse dirbtuvėse. Renginio metu aptarsime „Erasmus+“ programos strateginių partnerysčių projektų prioritetines sritis, pristatysime 2017 m. paraiškų teikimo ir finansavimo sąlygas, pakviesime susiburti į mažesnes grupes ir pabandyti parengti projektą.

Preliminari renginio programa.

KAM 
Seminaras skirtas profesinių įstaigų atstovams, atsakingiems už projektų rengimą ir/ar administravimą. Siekiame, kad renginyje dalyvautų kuo daugiau skirtingų organizacijų atstovų, todėl maloniai prašome į renginį registruotis po 1 žmogų iš vienos organizacijos. 

KODĖL
Seminaro tikslas, paskatinti profesinio mokymo įstaigas rengti „Erasmus+“ strateginės partnerystės projektų paraiškas ir padrąsinti dalyvauti tokiuose projektuose koordinatoriais ar partneriais. Tikimės, kad dirbtuvėse būsite kūrybingi, nestokosite perspektyvių idėjų, kurias norėsite įgyvendinti čia ir dabar, o projekto paraiškos parengimas pasirodys paprastas ir lengvas.

KUR 
Švietimo mainų paramos fonde, Rožių al. 2, Vilnius, I aukšto salėje.

KADA 
2016 m. gruodžio 6 d. Registracija į renginį pradedama 10:00 val., renginio pradžia 10:30 val. Numatoma renginio trukmė – 4 val. 
Norėdami užsiregistruoti į seminarą prašome užpildyti elektroninę registracijos formą.  Registracija vyks iki š. m. lapkričio 29 d. 

Kilus klausimų, kreipkitės į projektų koordinatorę Ingridą Meižienę, tel. (8 5) 250 3704 arba el. paštu LeonardoKA2@smpf.lt