Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Startavo nauja platforma ieškantiems darbo bei kursų Lietuvoje ir Europoje

2020-07-01

Visoje Europoje plačiai žinomas ir naudojamas „Europass“ nuo liepos 1 d. tampa saugia ir nemokama platforma ieškantiems darbo, kursų ar studijų galimybių ir Lietuvoje, ir Europoje. Šis atsinaujinimas praplečia bei patobulina iki šiol „Europass“ teiktų paslaugų paketą. Nauja platforma pristatoma šūkiu „Ženk kitą žingsnį“ (ang. „Take the next step“).

„Europass“ platformoje užsiregistravę vartotojai galės lengviau ir patogiau rūpintis savo karjera: nemokamai susikurti asmeninį profilį, parengti CV ir motyvacinį laišką, ieškoti kursų ar studijų pasiūlymų visoje Europoje.

Kurdami savo profilį vartotojai į jį galės surašyti savo išsilavinimą, pasiekimus, įgūdžius vienoje saugioje erdvėje. Profilyje taip pat bus galima talpinti savo diplomus, kursų baigimo pažymėjimus ir kitus dokumentus, susijusius su įgytu išsilavinimu ar kvalifikacija. Vartotojo profilis bus privatus, tačiau juo bus galima dalintis su personalo atrankos specialistais arba potencialiais darbdaviais.

Savo profilyje vartotojai galės sukurti tiek gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų variantų, kiek jiems reikia. Visus sukurtus dokumentus jie galės išsaugoti virtualioje bibliotekoje, kurią pasiekti galės bet kada vėl prisijungę prie platformos. „Europass“ registruotiems vartotojams bus automatiškai generuojami darbo ar kursų pasiūlymai, atsižvelgiant į jų įgūdžius bei pomėgius. Platformoje bus pateikiami ir skirtingų šalių paslaugų centrų kontaktai, kurie padės atrasti darbo ar mokymosi galimybes.

Platforma yra nemokama ir prieinama 29 skirtingomis kalbomis: www.europa.eu/europass/lt.

„Europass“ – tai Europos Komisijos sukurta saugi ir nemokama platforma, skirta karjeros valdymui ir mokymosi galimybių paieškai Europoje. Į „Europass“ teikiamų paslaugų paketą įeina ir anksčiau naudoti ir žinomi 4 dokumentai, tarp jų geriausiai žinomas ir europiečių plačiausiai naudojamas yra „Europass“ CV. Projektą „Europass“ Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Daugiau apie „Europass“: www.europass.lt; www.europa.eu/europass/lt.

Naujienų kategorijos

Žymos