Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuoti sporto projektai vyks 56 iš 60 Lietuvos savivaldybių

2019-10-15

Pasibaigus 2019 m. pirmojo kvietimo sporto projektų vertinimui paskelbti 362 projektai, kurie bus finansuojami Sporto rėmimo fondo lėšomis. Daugiausia susidomėjimo ir paraiškų sulaukta iš Aukštaitijos ir vidurio Lietuvos savivaldybių. Džiugu, kad Sporto rėmimo fondo lėšos pasieks visus Lietuvos regionus ir bus skirtos net 56-ose Lietuvos savivaldybėse vyksiantiems sporto projektams.

Siekiant efektyvesnio projektų valdymo, kokybės ir skaidrumo, Švietimo mainų paramos fondo ir Centrinės projektų valdymo agentūros atstovai rugsėjo ir spalio mėnesiais organizavo informacinius seminarus projektų vykdytojams visoje Lietuvoje. Šešiuose seminaruose-mokymuose, kurie vyko Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, dalyvavo 500 dalyvių.

Didelio susidomėjimo sulaukusiuose renginiuose buvo aptarti projektų įgyvendinimo ypatumai, sutarties nuostatos, sporto projektų sklaida, ataskaitos rengimas, mokėjimo prašymo teikimas ir reikalavimai viešiesiems pirkimams bei atsakyta į projektų vykdytojams iškilusius klausimus. Visi, kas negalėjo dalyvauti renginiuose, su informaciniais videopranešimais turi galimybę susipažinti čia.

Svarbu žinoti, jog Sporto rėmimo fondo informacija skelbiama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Švietimo mainų paramos fondo, Centrinės projektų valdymo agentūros interneto svetainėse.

Sporto rėmimo fondo finansuojamų sporto projektų pasiskirstymas Lietuvoje:

Naujienų kategorijos

Žymos