Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Rugsėjo pirmosios proga programa „eTwinning“ pristato naująją svetainę!

2015-09-01

Naujuosius mokslo metus programa „eTwinning“ pasitinka iš pagrindų atnaujinusi savo oficialios nacionalinės svetainės stilių.

Senąją projekto „eTwinning“ svetainę pakeitė naujoji, kurią galite rasti ČIA.

Ši svetainė – modernesnė, paprastesnė naudoti, bei pritaikyta mobiliesiems telefonams ir planšetėms.

Nuo šiol pagrindinė informacija, susijusi su programos „eTwinning“ veikla bus talpinama čia. Skyrelyje „Naujienos“ galite rasti visas aktualias programos „eTwinning“ naujienas. „Kvalifikacijos tobulinime“ talpinsime informaciją apie seminarus užsienyje, Lietuvoje, visiems prieinamoje virtualioje erdvėje, bei jau įvykusių seminarų atgarsius. Skyrelyje „Metodinė medžiaga“ rasite parsisiuntimui paruoštus programos „eTwinning“ leidinius. Skyrelyje „Ambasadoriai“ – pedagogų, vykdančių programos „eTwinning“ sklaidą Lietuvoje kontaktai. Na o „Kontaktų“ skyrelyje rasite kontaktinę Švietimo mainų paramos fondo (administruojančio programos „eTwinning“ veiklą Lietuvoje), bei projektų koordinatorių informaciją.

Kaip jau minėta – Jūsų patogumui svetainė pritaikyta ne tik stacionariems kompiuteriams, bet ir mobiliems įrenginiams. Atskirus svetainės skyrius galite rasti nuspaudę dešiniajame ekrano kampe esančią nuorodą į skyrių meniu.

Programos „eTwinning“ koordinatoriai linki lengvo ir patogaus naujosios svetainės naudojimo bei sveikiname visus su rugsėjo pirmąja!

Naujienų kategorijos

Žymos