Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Rinksime aktyviausius Lietuvos suaugusiųjų švietėjus

2015-08-05

Lietuvos suaugusiųjų švietimo bendruomenės nariai, kviečiame jungtis į Europos suaugusiųjų švietimo „EPALE“ bendruomenę! 
 
„EPALE“, Europos elektroninė suaugusiųjų mokymosi platforma – tai erdvė darnios plėtros idėjoms ir praktikai (https://ec.europa.eu/epale/). „EPALE“ interneto svetaine siekiama suburti tūkstančius žmonių, dirbančių suaugusiųjų švietimo srityje. Kviečiame dalintis savo atradimais ir žiniomis, išplėsti savo praktikos ir įgyvendinamų projektų patirties ir sklaidos ribas. Tai, kas aktualu Jums, gali būti naudinga ir visai Europos suaugusiųjų švietėjų bendruomenei. 
 
2015 m. pabaigoje bus išrinkti ir apdovanoti patys aktyviausi, kūrybiškiausi „EPALE“ platformos bendruomenės nariai iš Lietuvos. Jūsų įkvepiančios istorijos ir atradimai gali įkvėpti ir kitus. Jūsų kasdieniai darbai bus ne tik pastebėti, bet ir įvertinti „EPALE“ platformos bendruomenėje. 
 
„EPALE“ svetainėje galite rasti Jums naudingos informacijos, pasidalinti turimomis žiniomis, patirtimi ir mokytis vieni iš kitų:

KALENDORIUS. Planuojate organizuoti konferenciją, renginį, mokymus, webinarus, seminarus, skirtus suaugusiųjų mokytojams, lektoriams, švietėjams, akademinei bendruomenei, politikams, – praneškite mums ir Jūsų kvietimas bus įdėtas „EPALE“ platformos kalendoriuje, pateikite informaciją apie planuojamą renginį „Renginių formoje“.
 
STRAIPSNIAI. Atlikote tyrimą, analizę, atradote naujus mokymo metodus, parengėte naują mokymosi medžiagą, rekomendacijas suaugusiųjų švietėjams – papasakokite, ką naujo atradote, kokia šiandien buvo Jūsų pamoka suaugusiesiems. Įvyko įdomi diskusija, kurios rezultatai svarbūs suaugusiųjų švietimo bendruomenei, pateikėte rekomendacijas dėl įstatymų ar norminių aktų tobulinimo.
Norėdami pasidalinti patirtimi apie suaugusiųjų mokymo metodus, atliktus tyrimus, analizes suaugusiųjų švietimo srityje, pateikti apibendrintus seminarų rezultatus, interaktyvias mokymo platformas, užpildykite „Straipsnio pateikimo formą“.
 
ŽINIŲ BIBLIOTEKA. Publikavote straipsnį, išleidote leidinį, elektroninę knygą, turite atviruosius švietimo išteklius – pasidalinkite „EPALE“ žinių bibliotekoje. Norėdami pasidalinti publikuotais straipsniais, leidiniais, elektroninėmis knygomis, atviraisiais švietimo ištekliais, užpildykite „Žinių išteklių formą“.
 
TINKLARAŠTIS. Nerandate atsakymų į klausimus, į kuriuos žino, kaip atsakyti kiti Europos suaugusiųjų švietėjai? Norite išgirsti kitų suaugusiųjų švietėjų nuomonę apie Jūsų atrastus metodus? Negalite nuspręsti, kaip šiandien mokyti suaugusiuosius? O gal turite pasiūlymų, kaip gerinti suaugusiųjų švietimo efektyvumą ir prieinamumą? Atsiųskite trumpą aprašymą ir mes inicijuosime diskusiją „EPALE“ platformos tinklaraštyje Jums rūpimais klausimais. Informaciją pateikite „Tinklaraščio formoje“.
 
Esame įsitikinę, kad kiekvienas, prisidėjęs prie šios platformos turinio plėtojimo, gali pasisemti entuziazmo bei išgirsti originalių idėjų iš visos Europos. Dalintis žiniomis prasminga, paprasta ir smagu.
Lauksime aktualijų ir naujienų iš Jūsų besimokančios suaugusiųjų bendruomenės gyvenimo el. paštu epale@smpf.lt
Kviečiame užsiprenumeruoti „EPALE“ naujienlaiškį https://ec.europa.eu/epale/.

„EPALE“ – naujoji Europos Komisijos finansuojama iniciatyva. Ši interneto platforma yra naujausia priemonė, padedanti įgyvendinti ilgalaikį Europos Sąjungos įsipareigojimą skatinti aukštos kokybės suaugusiųjų mokymąsi Europoje. Svetainė skirta mokytojams, dėstytojams, savanoriams, suaugusiųjų švietimo politikams, mokslininkams ir akademikams.
 
„EPALE“ svetainės kūrimui vadovauja Europos Komisija, o kūrimo darbus administruoja Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomoji įstaiga. 
 

Naujienų kategorijos

Žymos