Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Registruokitės į „Projektų mugę 2019“

2019-01-21

2019 m. vasario 19 d. į Klaipėdos Gedminų progimnaziją atvykti kvies Nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2019“. Mugės tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Mugėje gali būti pristatomi mokyklos, miesto/regiono, nacionaliniai, tarptautiniai projektai. Rekomenduojamas pristatomų projektų vykdymo laikotarpis – 2015 – 2018 m.

Mugės lankytojai galės ne tik laisvai keliauti po Mugę ir bendrauti su projektų rengėjais, bet ir sudalyvauti mini mokymuose bei kūrybinėse dirbtuvėse mokytojams, mokiniams.

Šiųmetinėje „Projektų mugėje“ vyks mokinių konferencija. Tai puiki erdvė pasidalinti bei daugiau sužinoti apie įvairią projektinę veiklą, galimybes, patirtį bei pasisemti minčių ateities veikloms vykdyti. Kviečiame mokinius, dalyvavusius projektinėje veikloje, pasidalinti savo patirtimi. Pranešimo forma – nereglamentuojama, trukmė – 5-7 min.
Registracija mokinių konferencijos dalyviams čia: https://bit.ly/2GOOhmr

Norėtumėte pristatyti sėkmingai įgyvendintą projektą ir savo patirtimi pasidalinti su ikimokyklinių įstaigų, bendrojo lavinimo mokyklų, neformaliojo švietimo įstaigų bendruomenių nariais? Registruokitės iki vasario 1 d: http://bit.ly/PMregistracija (prieš registruodamiesi susipažinkite su mugės nuostatais).

Mugę organizuoja VšĮ „Edukateka“, Klaipėdos Gedminų progimnazija bei Švietimo mainų paramos fondas.

Išsami informacija apie „Projektų mugę 2019“ skelbiama www.edukateka.lt.

Naujienų kategorijos

Žymos