Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Registracija į mokymus „Kas yra gera istorija ir kaip ją papasakoti?”

Kviečiame Jus į projekto „Study in LT“ rengiamus virtualius mokymus „Kas yra gera istorija ir kaip ją papasakoti?“

Mokymai vyks ZOOM platformoje kitą trečiadienį, vasario 15 dieną.

APIE MOKYMUS

Apie istoriją mes dažnai galvojame kaip apie tam tikrą žodžių seką. Tačiau patrauklus, įtraukiantis pasakojimas nebūtinai prasideda nuo žodžio. Rašytoja, žurnalistė ir lektorė Akvilė Kavaliauskaitė su mumis dalinsis konkrečiais patarimais, kaip užčiuopti geros istorijos esmę ir tekstu valdyti skaitytojo mintis.

Mokymų tikslas – suteikti Jums naujų įrankių, padėsiančių kūrybiškai pristatyti studijas Lietuvoje.

Taip pat šių mokymų pradžioje turėsime svečią! Lietuvos Respublikos Vyriausybės Komunikacijos departamento vyriausioji patarėja Eglė Kudzmanienė pristatys mums Lietuvos pristatymo užsienyje 2020-2030 m. strategiją ir papasakos kaip Lietuva prisistato užsienyje šiandien.

Šie mokymai yra skirti Lietuvos aukštųjų mokyklų komunikacijos ir tarptautinių ryšių skyrių darbuotojams bei visiems dirbantiems su užsienio studentais ir užsienio studentų pritraukimu. Skatiname pasidalinti šiuo kvietimu su visais Jūsų kolegomis, kuriems ši tema būtų įdomi ir naudinga.

Mokymai visiškai nemokami! Visiems norintiems dalyvauti tereikia užsiregistruoti užpildant žemiau esančią registracijos formą. Renginio prisijungimo nuoroda bus išsiųsta visiems užsiregistravusiems dalyviams elektroniniu paštu. Prašau įsitikinti, jog pildydami registraciją savo elektroninį paštą įrašėte teisingai.

KUR IR KADA?

Data: Trečiadienis, vasario 15 d., 2023
Laikas: 9.00 val.
Trukmė: Apie 4 val.
Vieta: ZOOM platforma

PROGRAMA

09.00 – 09.10 : Įžangos žodis
09.10 – 10.00 : „Kaip Lietuva prisistato užsienyje“ (Eglė Kudzmanienė, Lietuvos Respublikos Vyriausybės Komunikacijos departamento vyriausioji patarėja)
10.00 – 10.10 : Pertrauka
10.10 – 11.40 : „Kas yra gera istorija ir kaip ją papasakoti?“ – I DALIS (Akvilė Kavaliauskaitė, rašytoja, žurnalistė, lektorė)
11.40 – 12.10 : Ilgoji pertrauka
12.10 – 13.10 : „Kas yra gera istorija ir kaip ją papasakoti?“ – II DALIS (Akvilė Kavaliauskaitė, rašytoja, žurnalistė, lektorė)

REGISTRACIJOS FORMA

  • Įsitikinkite ar el. pašto adresą įrašėte teisingai.