Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Mokytojai kviečiami teikti paraiškas į seminarą „Verslumas su „eTwinning“ Lenkijoje

2020-01-13

Švietimo mainų paramos fondas kviečia teikti paraiškas dalyvauti programos „eTwinning“ tarptautiniame seminare Lenkijoje. Šio seminaro metu dalyviai ne tik aptars galimybes, kaip praturtinti pamoką, tačiau užmegs tarptautinius ryšius su partneriais iš Lenkijos.

Seminaras skirtas bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų mokytojams, norintiems susipažinti ar praplėsti savo žinias apie tarptautinio virtualaus bendradarbiavimo programą „eTwinning“. Renginio tema – verslumas. Renginio išskirtinumas – renginyje dalyvaus dalyviai tik iš Lietuvos bei Lenkijos, taigi galėsite rasti partnerius iš kaimyninės šalies! Iš kiekvienos šalies dalyvaus po 20 dalyvių bei nacionalinių paramos tarnybų iš Lietuvos ir Lenkijos atstovai.

„eTwinning“ programoje aktyviai dalyvauja švietimo bendruomenė iš įvairių švietimo sektorių (labiausiai bendrojo ugdymo), šiuo metu siekiama aktyviau įtraukti ir profesinio mokymo institucijas, tai vienas iš programos prioritetų. Su programos galimybėmis profesinio mokymo mokytojams ir studentams galite susipažinti šiame vaizdo įraše.

Reikalavimai kandidatams:

  • Lietuvoje registruotos formaliojo arba neformaliojo ugdymo įstaigos darbuotojas;
  • Užsiregistravęs programos „eTwinning“ portale;
  • Gerai mokantis seminaro darbo kalbą – anglų k. (ne žemesniu nei B1 lygiu pagal Europos kalbų aplanką).

Paraiškos teikiamos iki 2020 m. vasario 10 d. 12:00 val.

Detali informacija apie paraiškų teikimo procedūrą, dalyvių atrankos kriterijus paskelbta ČIA.

Naujienų kategorijos

Žymos