Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Pristatome Europos Komisijos portalą mokykloms „School Education Gateway“

2015-06-19

23 Europos kalbomis prieinamas mokyklinio ugdymo portalas „School Education Gateway“ – tai viena prisijungimo vieta, skirta mokytojams, mokykloms, ekspertams ir kitiems su mokykliniu ugdymu susijusiems asmenims. Čia pateikiama Europos švietimo politika, skelbiamos naujienos, tendencijos, ekspertų straipsniai, nacionalinės iniciatyvos, pristatoma mokyklų veikla, bendradarbiavimo sritys, ugdymo projektai, geriausia patirtis ir papildomi ištekliai.

Mokytojai ir ekspertai kviečiami prisidėti prie šios bendrijos aptariant jos turinį ir prisijungiant prie atskirų portalo „School Education Gateway“ bendruomenių.

Portalą „School Education Gateway“ finansuoja Europos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa „Erasmus+“. Europos Komisijos Švietimo ir kultūros generalinio direktorato pavedimu jį administruoja Europos mokyklų tinklas „European Schoolnet“ – tarptautinė 31 Europos šalies Švietimo ministerijų partnerystė, tobulinanti visos Europos mokyklų, mokytojų ir mokinių ugdymą. Portalas „School Education Gateway“ susijęs su Europos mokyklų bendruomene „eTwinning“.

Portalą rasite adresu www.schooleducationgateway.eu

Plačiau: http://erasmus-plius.lt/naujiena/pristatome-europos-komisijos-portala-mokykloms-school-education-gateway-155

Naujienų kategorijos

Žymos