Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Primename – teikti paraiškas mobilumo projektams galite iki vasario 23 d.

2023-02-19

Primename, kad iki 2023 m. vasario 23 d. 13 val. Lietuvos laiku dar galima pateikti paraišką, skirtą „Erasmus+“ trumpalaikiams mobilumo projektams. Trumpalaikiai mobilumo projektai yra paprastas ir lengvas būdas pasinaudoti programos „Erasmus+“ teikiamomis galimybėmis. Šešių–aštuoniolikos mėnesių trukmės mobilumo projektai suteikia galimybę paraišką teikiančioms organizacijoms vykdyti įvairią mobilumo veiklą, skirtą darbuotojų ir mokinių tobulėjimui. Todėl šių projektų tipas yra geriausias pasirinkimas ir toms organizacijoms, kurios pirmą kartą nori išbandyti programą „Erasmus+“.

Kvietimas skelbiamas šių tipų projektams:

  • Trumpalaikiams bendrojo ugdymo institucijų mokinių ir darbuotojų mobilumo projektams (KA122-SCH)
  • Trumpalaikiams profesinio mokymo institucijų mokinių ir darbuotojų mobilumo projektams (KA122-VET)
  • Trumpalaikiams suaugusiųjų švietimo srities besimokančių asmenų ir darbuotojų mobilumo projektams (KA122-ADU).

Kas yra mobilumo projektas?

Švietimo srityse veikiančios organizacijos pagal programą „Erasmus+“ gali gauti paramą projektams, kuriais skatinamas įvairių rūšių mokymosi mobilumas, įgyvendinti. Mobilumo projektą sudaro šie etapai:

  • planavimas (įskaitant mokymosi rezultatų, veiklos formatų nustatymą, darbo programos ir tvarkaraščio sudarymą);
  • parengiamoji veikla (įskaitant praktinį organizavimą, dalyvių atranką, susitarimų su partneriais ir dalyviais sudarymą, kalbinį, kultūrinį ir su mokymusi bei užduotimis susijusį dalyvių parengimą prieš išvykimą);
  • mobilumo veiklos įgyvendinimas;
  • tolesnė susijusi veikla (įskaitant veiklos įvertinimą, veiklos dalyvių mokymosi rezultatų patvirtinimą ir oficialų pripažinimą (kai taikoma), taip pat projekto rezultatų sklaidą ir naudojimą).

Daugiau informacijos apie kvietimą rasite čia: https://erasmus-plius.lt/naujienos/svietimas/kvieciame-teikti-trumpalaikiu-mobilumo-projektu-paraiskas-svietimo-ir-mokymo-srityje/

Naujienų kategorijos

Žymos