Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Pradedamos pasirašyti sporto projektų, finansuojamų Sporto rėmimo fondo lėšomis, sutartys

2020-05-20

ATNAUJINTA 2020-06-05

Švietimo mainų paramos fondas sudarė sutartis su visais (19) Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų kvalifikacijos tobulinimo srities sporto projektų vykdytojais. Pradedame vykdyti avansinius mokėjimus pagal pateiktus pagal pateiktus avansų prašymus.

2020-05-20

Šią savaitę pasirašytos pirmosios sutartys tarp Švietimo mainų paramos fondo ir kvalifikacijos tobulinimo srities sporto projektų vykdytojų. 2020 m. Sporto rėmimo fondo lėšomis bus finansuota 19 šios srities sporto projektų. Kitą savaitę vyks nuotoliniai mokymai pirmųjų finansuotų projektų vykdytojams.

„Džiaugiamės, kad šiemet pavyko anksčiau pradėti sporto projektų sutarčių pasirašymo procesus, ir jų vykdytojai jau pavasarį gali būti tikri dėl savo projekto finansavimo. Laukiame švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymo dėl fizinio aktyvumo veiklų srities projektų finansavimo, o kitų dviejų sričių projektai jau baigiami vertinti, t.y. vienos srities bus įvertinti ekspertų iki gegužės pabaigos, o kitos – jau perduoti Sporto projektų komisijos svarstymui” , –  sakė Žana Orlova, Švietimo mainų paramos fondo direktoriaus pavaduotoja, atsakinga už Sporto rėmimo fondo administravimą.

Pagal gegužės 12 d. pasirašytą susitarimą, nuo 2019 m. Sporto rėmimo fondo lėšų administravimą perėmusi Švietimo, mokslo ir sporto ministerija keturių sričių (esamų sporto bazių plėtros, priežiūros ir remonto sritį administruoja Centrinė projektų valdymo agentūra) sporto projektų administravimo atsakomybę perdavė Švietimo mainų paramos fondui (ŠMPF).

„Norime informuoti, kad 2020 m. SRF lėšomis finansuojamų projektų sutartis su projektų vykdytojais pasirašys Švietimo mainų paramos fondas. Mes stengiamės, kad sutarčių pasirašymo procesas būtų spartus ir sklandus. Užtikrinu, kad sutartys su ekspertų ir Sporto komisijos įvertintų bei švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu patvirtintų finansuojamų sporto projektų vykdytojais iš Fondo pusės bus pasirašytos per kelias dienas”, – sakė Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė.

Šiais metais Švietimo mainų paramos fondui buvo pateiktos 1044 sporto projektų paraiškos, iš kurių 946 atitiko administracinės atitikties tinkamumo reikalavimus. Beveik 11,5 mln. Eur Sporto rėmimo fondo lėšų bus paskirstyta 4 sričių sporto projektams. Penktajai sričiai, esamų sporto bazių plėtros, priežiūros ir remonto projektams, kuriuos administruoja Centrinė projektų valdymo agentūra, šių metų kvietime skirta daugiau nei 2,8 mln. Eur.

Naujienų kategorijos

Žymos