Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Parodoje „STUDIJOS 2017“ – specialus „Erasmus+“ renginys!

2017-02-01

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, pirmąjį vasario savaitgalį „Litexpo“ parodų rūmuose vyks paroda „STUDIJOS 2017“. Vasario 2-4 dienomis kviečiame aplankyti parodą bei Švietimo mainų paramos fondo stendą 3-oje salėje. Stende galėsite pasisemti žinių ne tik apie didžiausią tarptautinę studentų mobilumo programą „Erasmus+“, bet ir apie kitas Fondo administruojamas veiklas.

Šiemet mes švenčiame programos „Erasmus+“ trisdešimtmetį. Savo veiklą pradėjusi dar 1987 metais programa „Erasmus+“ išaugo į itin reikšmingą reiškinį, sujungiantį švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto sritis. Visus 2017 metus truksianti „Erasmus+“ trisdešimtmečio kampanija parodys programos pasiekimus ir poveikį.

Ta proga norime Jus pakviesti į šios kampanijos renginį pavadinimu „Nuo Erasmus iki Erasmus+: tikros istorijos ir galimybės tau“. Renginys vyks parodos „STUDIJOS 2017“ metu, vasario 2 dieną, 15:00 val. „Litexpo“ parodų rūmų idėjų inkubatoriuje (3 salės ekspozicija).

Renginyje dalyvaus „Erasmus“ studentai bei Europos savanorių tarnybos savanoriai, o renginį ves žurnalistas ir radijo stoties „ZIP FM“ laidų vedėjas Orijus Gasanovas.

Apsilankykite!

Daugiau informacijos apie parodą „STUDIJOS 2017“ rasite ČIA.

Naujienų kategorijos

Žymos