Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Parodoje „Mokykla 2017“ Švietimo mainų paramos fondas pristato programas ir projektus, skatinančius kurti šiuolaikišką, atvirą ir inovatyvią mokyklą

2017-11-27

Švietimo mainų paramos fondas, administruojantis tarptautinius švietimo projektus, jau ketvirtus metus dalyvauja parodoje „Mokykla 2017“ skirtoje mokyklos bendruomenei, kuri vyksta Litexpo parodų rūmuose.

Susirinkusiems mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams Fondas pristato penkias skirtingas programas ir projektus, skatinančius kurti šiuolaikišką, atvirą ir novatorišką mokyklą. Tarptautiniai projektai yra puiki priemonė, padedanti labiau įtraukti mokinius į mokymosi procesą, motyvuoti ir sudominti juos. Viena iš siūlomų veiklų – „eTwinning“ programa, kuri technologinių inovacijų pagalba leidžia mūsų šalies mokiniams internetu turėti bendrą pamoką su kitų Europos Sąjungos šalių mokiniais.

Taip pat didžiausia Europos Sąjungos programa „Erasmus+“ nuo 2018 m. metų siūlo mokykloms naują veiklą – mokinių ir mokytojų mainus.

Šiandien startavus parodai Švietimo mainų paramos fondo stendą aplankė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Fondo direktorė Daiva Šutinytė pristatė organizacijos veiklas, išskirdama tarptautinius projektus, skirtus bendrojo ugdymo sektoriui, kurie skatina mokytojus įgyti tarptautinės patirties, kelti kompetencijas, vėliau įgytomis žiniomis pasidalinti su moksleiviais – pritaikyti geriausias užsienio šalių mokymo praktikas Lietuvos mokyklose. Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasidžiaugė, kad Fondo iniciatyvos ir vykdomi projektai prisideda prie visos švietimo sistemos pažangos ir suteikia galimybę semtis tarptautinės patirties net mažoms rajonų mokykloms. Buvo aptarti ambicingi ateities planai, tarptautinio bendradarbiavimo svarba švietimo srityje. 

Dar daugiau sužinosite aplankę Švietimo mainų paramos fondo stendą „Tarptautinė veikla mokykloms“.

Naujienų kategorijos

Žymos