Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Parengtas vadovas dirbantiems su jungtinėmis studijų programomis

2015-08-05

Parengtas praktinis vadovas „Jungtinės studijų programos nuo A iki Z“. Tikimės, kad šis vadovas bus naudingas visiems mokslo ir studijų institucijose dirbantiems su jungtinėmis studijų programomis.

Vadovas suteiks informacijos susijusius su auštos kokybės tarptautinių jungtinių studijų programų rengimu, įgyvendinimu ir palaikymu. Nuo kitų panašių leidinių, šis vadovas išsiskiria tuo, kad jame surinkti visi pagrindiniai egzistuojantys dokumentai ir nuorodos.

Aštuoniuose vadovo skyriuose apžvelgti įvairūs jungtinių studijų programų aspektai, tokie kaip vadyba, akreditavimas ir pripažinimas. Kiekviename skyriuje pateikiamos pagrindinės skyriaus įžvalgos ir praktiniai pavyzdžiai. Taip pat, vadove rasite išsamų literatūros sąrašą.

Šis vadovas buvo parengtas, kaip pagrindinis produktas projekte JDAZ, kurį 20122015 metais įgyvendino šešios nacionalinės „Erasmus“ agentūros (EP-Nuffic Nyderlandų Karalystėje, CIMO Suomijoje, FRSE Lenkijoje, OeAD Austrijoje, SMPF Lietuvoje ir SIU Norvegijoje) kartu su išoriniais ekspertais. JDAZ projektas buvo finansuotas pagal Erasmus Mundus programą.

Naujienų kategorijos

Žymos