Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Palaikykite didžiausią programos „Erasmus+“ komandą šį sekmadienį vyksiančiame DNB | NIKE „We Run Vilnius“ bėgime

2017-06-01

Programos „Erasmus+“ Švietimo ir mokymo dalį Lietuvoje koordinuojančio Švietimo mainų paramos fondo iniciatyva suburti didžiausią Vilniaus maratono bėgimo komandą vyksta jau antrąjį kartą!

Švietimo mainų paramos fondas bendradarbiaudamas kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra subūrė net 700 „Erasmus+“ bėgikų, kurie 2017 m. birželio 4 d. vyksiančiame DNB | NIKE „We Run Vilnius“ bėgime bėgs 5 km ilgio distanciją.

Komandoje – programos „Erasmus+” dalyviai iš 53 švietimo institucijų – nuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų iki švietimo organizacijų administracijos darbuotojų ar net šalies senjorų. Komandoje taip pat dalyvauja net 100 Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros suburtų dalyvių, komandą subūrusių institucijų bei Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos darbuotojai.

Ši akcija vyksta „Erasmus“ programos 30-ojo gimtadienio proga.

„Erasmus+“ komandą į priekį veda olimpietė ir daugkartinė Lietuvos čempionė, bėgikė Vaida Žūsinaitė. Vaida – lengvaatletė, vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė, daugkartinė Lietuvos bei tarptautinių varžybų čempionė bei prizininkė, Vilniaus maratono rekordininkė, 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių Rio de Žaneire, Brazilijoje, dalyvė. Drauge su Vaida komandos nariai tobulino bėgimo techniką ir ruošėsi bėgimui treniruočių metu kiekvieną gegužės mėnesio penktadienį.

Ateikite palaikyti didžiausios DNB | NIKE „We Run Vilnius“ bėgimo komandos šį sekmadienį ir savo akimis išvyskite programos „Erasmus+“ dydį, mastą ir jos paliestų žmonių įvairovę.

Daugiau informacijos apie akciją bei treniruočių akimirkas rasite ČIA.

 

Naujienų kategorijos

Žymos