Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Lietuvos mokiniai kviečiami mokytis Tailande!

2016-04-05

Lietuvos mokinius kviečia „The Regent’s School“ – akredituota britų tarptautinė mokykla, įsikūrusi Tailande. 14–16 metų mokiniai gali dalyvauti konkurse ir gauti stipendijas dvejiems arba ketveriems metams. Paraiškas galima teikti iki balandžio 30 dienos.

Dviejų metų programa skirta tiems, kurie nori įgyti tarptautinio bakalaureato diplomą ir kuriems iki vidurinės mokyklos baigimo yra likę vieneri arba dveji metai.

Ketverių metų programa skirta tiems, kurie nori du metus mokytis pagal Jungtinės Karalystės nacionalinę mokymo programą ir, jei turės puikius mokymosi rezultatus, per likusius du metus įgyti tarptautinio bakalaureato diplomą.

„The Regent’s School“ stipendijų programa siekia suburti jaunus, sėkmingus ir darbščius žmones iš įvairių šalių kartu mokytis ir sudaro jiems galimybę susipažinti su Azijos bei Tailando kultūromis.

Stipendijų atrankos procesas susideda iš anglų kalbos bei matematikos testo ir vertinimo internetu. Atrinkti kandidatai bus kviečiami atvykti į pokalbį. Testas ir pokalbis vyks 2016 m. gegužės ir birželio mėn.

„Regent’s“ tarptautinėje mokykloje Bankoke šiuo metu mokosi 600 studentų iš 25 šalių. Apie 85 proc. mokinių sudaro užsieniečiai. Mokyklos auklėtinių pasiekimai lenkia pasaulinį vidurkį.

Daugiau informacijos galima rasti: http://portalas.emokykla.lt/naujienos/Puslapiai/Naujiena20906.aspx

šaltinis: www.šmm.lt 

 

Naujienų kategorijos

Žymos