Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Lietuvos aukštojo mokslo galimybės pristatytos Vasario 16-osios gimnazijos moksleiviams

2019-10-18

Praėjusį antradienį, spalio 15 dieną, Lietuvos aukštojo mokslo tarptautiškumo plėtros projekto „Study in LT“ komanda lankėsi Vasario 16-osios gimnazijoje (Vokietija), kur pristatė studijų Lietuvoje galimybes gimnazijos mokiniams.

Vasario 16-osios – Hiutenfeldo miestelyje, Vokietijoje įsikūrusi Vokietijos valstybės pripažinta dvikalbė lietuviška gimnazija yra vienintelė tokio pobūdžio lietuviška mokykla vakaruose. Ši mokykla veikia nuo 1951 – ųjų metų. Šiemet mokykloje mokosi daugiau kaip 200 mokinių. Dauguma jų – vokiečiai ir lietuviai.

Renginyje, pristačiusiame Lietuvos aukštojo mokslo galimybes susirinko 11, 12 ir 13 klasių mokiniai. „Study in LT“ administruojančio Švietimo mainų paramos fondo darbuotojai pasakojo mokiniams apie bendras studijų ir valstybinių stipendijų galimybes, o savo siūlomas programas pristatė net 7 Lietuvos universitetų – Vilniaus universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto, Kauno technologijos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Mykolo Romerio universiteto ir LCC tarptautinio universiteto – atstovai. Taip pat renginyje dalyvavo atstovai iš Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos (LAMA BPO), kurie pristatė bendrosios priėmimo sistemos subtilybes. Mokiniai buvo skatinami pagalvoti apie savo tolimesnę akademinę karjerą ir atėjus laikui rinktis studijas Lietuvoje.

Naujienų kategorijos

Žymos