Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Lietuvos aukštasis mokslas pristatytas tarptautinėje konferencijoje NAFSA

2023-06-06

Šiemet gegužės 30 d. Vašingtone (JAV) startavusioje ir 4 dienas trukusioje tarptautinėje konferencijoje NAFSA dalyvavo „Study in Lithuania“ komanda ir 7-ių Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovai.

NAFSA – tai didžiausios pasaulyje tarptautinės švietėjų asociacijos organizuojama kasmetinė tarptautinė konferencija, skirta tarptautiniam švietimui ir mainams. Šiemet tai buvo jubiliejinė 75-oji konferencija, kurioje dalyvavo švietimo atstovai iš daugiau nei 100 pasaulio šalių!

Bendrame „Study in Lithuania“ konferencijos stende Lietuvos aukštąjį mokslą pristatė 7-ios Lietuvos aukštosios mokyklos, kurių tikslas – studijų Lietuvoje galimybių pristatymas, susitikimai su esamai ir galimais tarptautiniais partneriais, tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybių paieška. Studijų galimybes Lietuvoje pristatė projekto „Study in Lithuania” komanda bei atstovai iš ISM vadybos ir ekonomikos universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sporto universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, SMK aukštosios mokyklos, Vilniaus universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto.

Projektas „Study in Lithuania” finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Projektą administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Naujienų kategorijos

Žymos