Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Lietuvos aukštasis mokslas pristatomas Jordanijoje

2016-11-02

Šių metų spalio 30 – lapkričio 01 dienomis Lietuva pirmą kartą dalyvauja tarptautinėje aukštojo mokslo parodoje Jordanijoje. Šalies sostinėje Amane vyksiančioje parodoje dalyvauja aukštojo mokslo institucijos daugiau, kaip iš 15 pasaulio šalių. Lietuvos delegaciją sudaro Švietimo mainių paramos fondo atstovai ir  9 aukštosios mokyklos: Vytauto didžiojo universitetas, Kauno kolegija, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Lietuvos verslo kolegija, Utenos kolegija, Alytaus kolegija, Vilniaus verslo kolegija, Aleksandro Stulginskio Universitetas, Vilniaus Universitetas.

Švietimo mainų paramos fondas, kuris įgyvendina „Study in Lithuania“ projektą  bei Erasmus+ programą, vizito Jordanijoje metu organizuoja Erasmus+ dvišalį Lietuvos-Jordanijos aukštojo mokslo institucijų kontaktinį seminarą. 

Renginyje, kuris įvyks lapkričio 2 d., dalyvaus  21 aukštojo mokslo institucija iš Jordanijos ir  9 Lietuvos institucijos. Tai pirmasis Lietuvos aukštojo mokslo renginys skirtas bendradarbiavimui su Jordanija. Siekiama ne tik pritraukti studentų iš šios šalies, bet ir plėtoti aukštųjų mokyklų tarpusavio bendradarbiavimą Erasmus+ programoje.  

2015 metais 3 Lietuvos aukštojo mokslo institucijos teikė Erasmus+ pirmojo pagrindinio veiksmo paraiškas bendradarbiavimui su Jordanijos aukštosiomis mokyklomis. Dvi iš jų gavo finansavimą. Projektuose buvo finansuoti 25 mobilumai (10 studentų ir  15  aukštųjų mokyklų personalo). 2016 metais taip pat dvi Lietuvos aukštosios mokyklos turėjo bendradarbiavimo projektus su šia šalimi ir buvo finansuoti 23 dalyvių mobilumai (5 studentai ir  18 personalo darbuotojų). 

Lietuvos delegacija viešinti Jordanijoje aplankys Petros universitetą, susitiks su universiteto prezidentu. Taip pat numatytas susitikimas su  Jordanijos Švietimo ir mokslo ministru. 

 

Naujienų kategorijos

Žymos