Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kvietimas į nacionalinį piliečių vizijų seminarą

2015-10-30

Kviečiame Jus dalyvauti Nacionaliniame piliečių vizijų seminare, kuris vyks 2015 m. gruodžio 5 d., šeštadienį, 9.00 – 17.15 val., Vilniuje.

Gruodžio – sausio mėnesiais daugiau kaip 1000 Europos šalių piliečių susitiks savo šalyse ir kurs ateities vizijas. Lietuvoje tokio pobūdžio renginys organizuojamas pirmą kartą.

Kviečiame Jus prisijungti ir kartu su 40 atrinktų piliečių pasidalinti savo idėjomis, kokios Lietuvos ar pasaulio ateities norite po 30-40 metų. Sukurtos vizijos bus pristatytos mokslininkams ir valdžios atstovams, kad kuriant ateities mokslinių tyrimų programas būtų atsižvelgta ir į paprastų piliečių poreikius.

Norint dalyvauti seminare, nebūtinos jokios specifinės žinios ar specialus pasirengimas. Vizijas kursite remdamiesi tik savo idėjomis, patirtimi, vaizduote, kaip Jūs įsivaizduojate, kokia ateitis galėtų būti.

Seminare kviečiame dalyvauti aktyvius piliečius iš visos Lietuvos ir įvairių amžiaus grupių (nuo 18 iki 66+). Atrinksime tik 40 dalyvių atsižvelgdami į dalyvių amžių, gyvenamą vietą, išsilavinimą  ir kt. kriterijus. Seminare gali dalyvauti tik paprasti piliečiai (negali dalyvauti aukštųjų technologijų srityse dirbantys mokslininkai ir verslininkai, valdžios atstovai). Dalyvavimas nemokamas, dalyviams užtikrinimas nemokamas maitinimas ir kompensuojamos kelionės išlaidos. Taip pat bus įteiktos padėkos dovanos.

Norinčius dalyvauti seminare kviečiame iki lapkričio 6 d. rašyti el. paštu renata@zef.lt arba skambinti telefonu +370 609 07 275.

Atrinkti dalyviai apie dalyvavimą seminare bus informuoti ne vėliau kaip iki lapkričio 20 d.

 

Daugiau informacijos apie renginio organizatorius – Žinių ekonomikos forumą – rasite ČIA.

Naujienų kategorijos

Žymos