Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame teikti paraiškas olandų kalbos vasaros kursams

2015-08-05

Švietimo mainų paramos fondas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Flandrijos Vyriausybės bendradarbiavimo sutarties įgyvendinimo programa 2013–2015 m., kviečia teikti paraiškas olandų kalbos, literatūros ir kultūros kursams, organizuojamiems Nyderlandų Karalystėje ir Belgijos Karalystėje (Flandrijos regione).

Vasaros kursai vyks:

Nyderlandų Karalystėje – Zeisto (Zeist) mieste, 2015 m. liepos 13 – rugpjūčio 1 dienomis;
Belgijos Karalystėje (Flandrijos regione) – Gento (Gent) mieste, 2015 m. liepos 26 – rugpjūčio 15 dienomis.

Daugiau informacijos apie vasaros kursus, reikalavimus kandidatams bei paraiškų teikimo tvarką rasite interneto svetainėje http://taalunieversum.org/inhoud/cursussen-voor-studenten/zomercursussen-2015.

Paraiškos olandų kalbos, literatūros ir kultūros vasaros kursams teikiamos tiesiogiai kursų organizatoriams iki 2015 m. vasario 1 d.

Stipendijas šiems vasaros kursams gavę Lietuvos mokslo ir studijų institucijų atstovai, t. y. studentai (išskyrus paskutinio kurso studentus), ne vėliau nei likus 2 mėnesiams iki vasaros kursų pradžios, gali teikti paraišką Švietimo mainų paramos fondui (toliau – Fondas) dėl kelionės į vasaros kursų vietą ir atgal išlaidų apmokėjimo. Paraiškas svarsto Tarptautinių studijų komisija.

 Stipendijų gavėjai Fondui (Rožių al. 2, 03106 Vilnius) turės pateikti šiuos dokumentus:

Paraišką kelionės išlaidoms apmokėti vykstant su valstybine stipendija studijoms ar mokslinei stažuotei užsienyje http://paraiskos.smpf.lt/keliones/#topas.

  1. Rašto, patvirtinančio stipendijos vasaros kursams skyrimą, kopiją.
  2. Studento statusą patvirtinančią pažymą.
  3. Institucijos, kurioje asmuo studijuoja, tarpininkavimo raštą, pasirašytą fakulteto dekano (bakalauro, magistrantūros ir vientisųjų studijų studentams) arba mokslo ir studijų institucijos vadovo (doktorantūros studijų studentams). 

Kontaktinis asmuo dėl kelionės išmokos skyrimo – Dovilė Rudzenskė, tel. (8 5) 249 8189, e. paštas: dovile.rudzenske@smpf.lt

Naujienų kategorijos

Žymos