Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame teikti paraiškas lietuvių kalbos ir kultūros kursų organizavimui

2016-12-06

Švietimo mainų paramos fondas kviečia Lietuvos aukštąsias mokyklas teikti paraiškas intensyvių lietuvių kalbos ir kultūros kursų organizavimui   (toliau – kursai) nuo 2017 m. birželio 1 d. ir 2019 m. kovo 1 d.

Kursai skirti užsieniečiams, atvykstantiems į lietuvių kalbos ir kultūros vasaros ir/ar žiemos kursus į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Kursuose gali dalyvauti užsienio aukštųjų mokyklų studentai, dėstytojai, mokslo darbuotojai ir užsienio lietuviai (jaunimas nuo 18 iki 29 m.)

Kursų metu užsienio piliečiams turėtų būti sudaryta galimybė tobulinti lietuvių kalbos įgūdžius, susipažinti su lietuvių literatūra, Lietuvos istorija, etnokultūra, ekonomika, socialiniu ir politiniu gyvenimu, daugiau sužinoti apie Baltijos šalis ir jų kultūrą.

Kursus organizuoti gali visos Lietuvos aukštosios mokyklos, vykdančios lietuvių kalbos mokymus užsieniečiams. Kursų trukmė – 30 kalendorinių dienų, įskaitant atvykimo ir išvykimo dienas. 

Konkursui pateikiami šie dokumentai (1 egz.):

  • Paraiška konkursui.
  • Preliminari kursų programa.
  • Kursų dėstytojų gyvenimo aprašymai, atspindintys jų patirtį panašaus pobūdžio veikloje, patvirtinti dėstytojo parašu.

Paraiškos formą rasite čia.

Paraiška su papildomais dokumentais pateikiami tik elektroniniu būdu (skenuota arba pasirašyta elektroniniu parašu).

Dokumentus konkursui prašome siųsti iki 2017 m. sausio 4 dienos el. paštu donata.peciukeniene@smpf.lt arba per E. pristatymo sistemą.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Donatą Pečiukėnienę, tel. 852507492 arba el. paštu: donata.peciukeniene@smpf.lt

Naujienų kategorijos

Žymos