Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame į renginį „Dualinis profesinis mokymas ir įmonės dalyvavimas darbuotojų kvalifikacijos kėlimo procese“

2016-07-12

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje (AHK), bendradarbiaudami su Dortmundo pramonės ir prekybos rūmais (IHK) 2016 m. lapkričio mėn. 22-25 d. Bavarijos federalinės ūkio ir energetikos ministerijos pavedimu organizuoja informacinę kelionę į Vokietiją „Dualinis profesinis mokymas ir įmonės dalyvavimas darbuotojų kvalifikacijos kėlimo procese“. Neatsitiktinai kelionei buvo parinktas Dortmundo regionas. Šis regionas pasižymi dideliu profesinio rengimo centrų skaičiumi bei yra puikus įvairių institucijų bei verslo įmonių bendradarbiavimo pavyzdys, ypač aktualus dabartinei Latvijos ir Lietuvos situacijai.

Programos tikslas – supažindinti ir pasidalinti patirtimi apie dualinio profesinio mokymo koncepciją, kuri Latvijoje ir Lietuvoje dar gana nauja, bet yra didelis susidomėjimas švietimo įstaigų ir mažų bei vidutinių įmonių tarpe.

Švietimo mainų paramos fondas informuoja apie galimybę sudalyvauti šiame renginyje, tačiau nefinansuoja kelionės ir pragyvenimo lėšų. Kelionėje kviečiame dalyvauti Lietuvos ir Latvijos švietimo sistemos ekspertus, švietimo institucijų, profesinio rengimo įstaigų, mokymo centrų, darbo biržų, pramonės asociacijų, prekybos, pramonės ir amatų rūmų, įmonių, socialinių partnerių ir kitų institucijų atstovus.

Kelionės metu dalyviai susipažins su Vokietijoje veikiančia dualinio profesinio mokymo sistema tiek mokymo įstaigose, tiek įmonėse, turės galimybę užmegzti ryšių, gaus informacijos, kaip įmonei tinkamai pasiruošti dalyvavimui mokymo procese bei pasidalinti patirtimi su šios srities ekspertais, įmonių bei mokymo įstaigų atstovais.

Projektas dalinai finansuojamas Vokietijos federalinės ūkio ir energetikos ministerijos pagal 2016 m. rinkų plėtros programą.

Registracija vyksta iki  2016 m. liepos mėn. 29 d.  

Prašome užpildytą registracijos formą atsiųsti iki 2016 m. liepos mėn. 29 d. el. paštu  jurate.medziuviene@ahk-balt.org arba faksu: +370 5 213 10 13.

Preliminarią kelionės programą rasite ČIA.
 

Naujienų kategorijos

Žymos