Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame į „Projektų mugę“

2018-02-07

Šių metų kovo 2 dieną Klaipėdos Gedminų progimnazijoje (adresu Gedminų g. 3, Klaipėda) vyks respublikinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė“ (toliau Mugė), kurios tikslas sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Mugėje gali būti pristatomi mokyklos, miesto/regiono, nacionaliniai, tarptautiniai projektai. Rekomenduojamas pristatomų projektų vykdymo laikotarpis – 2014 – 2017 m.

Maloniai kviečiame ikimokyklinių įstaigų, bendrojo lavinimo mokyklų, neformalaus švietimo įstaigų bendruomenių narius pristatyti ir savo patirtimi pasidalinti mugės metu.

Mugės lankytojai šį kartą galės ne tik laisvai keliauti po Mugę ir bendrauti su projektų rengėjais, bet ir sudalyvauti Kūrybinėse dirbtuvėse mokytojams, mokiniams bei tėvams.

Jeigu kovo 2 dieną pas Jus svečiuosis Jūsų projekto partneriai, maloniai kviečiame kartu atvykti į Mugę bei pristatyti savo projektą, „gyvai“, pasidalinant projekto veiklų nauda Jums ir Jūsų partneriams, pristatyti projekto metu sukurtus produktus. Jūsų ir Jūsų partnerių dalyvavimas Mugėje pradžiugintų Mugės lankytojus bei svariai prisidėtų prie projektinės veiklos populiarinimo.

Registracija įstaigai, ketinančiai Mugėje pristatyti projektus – iki 2018 m. vasario 15 d. 14 val. adresu http://bit.ly/PMregistracija. Jei Mugėje bus pristatomi keli įstaigos projektai, kiekvienam iš jų turi būti pildoma atskira paraiškos forma.

Registracija Mugės dalyviams ir lankytojams – iki 2018 m. vasario 26 d. 16 val. adresu http://bit.ly/PMlankytojas.

Mugė nuostatus rasite nuspaudę šią nuorodą. Naujienas galite sekti „Facebook“ tinkle sukurtame renginyje.

Mugę organizuoja VšĮ „Edukateka“, Klaipėdos Gedminų progimnazija, Švietimo mainų paramos fondas.

Naujienų kategorijos

Žymos