Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame į Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninės platformos („EPALE“) internetinį seminarą

2015-08-04

Švietimo mainų paramos fondas, administruojantis Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninę platformą („EPALE“) Lietuvoje ir platformos ekspertai 2015 m. gegužės 7 d. 15.15 val. organizuoja „Erasmus+“ programos „EPALE“ platformos internetinį seminarą „EPALE“ portalas. Kūrybinių bendrijų licenzijos naudojimas Atviruose švietimo ištekliuose”, kuris vyks prisijungus tiesiogiai internete.

Maloniai kviečiame suaugusiųjų švietėjus, andragogus, bendruomenių vadovus ir suaugusiųjų mokymo organizatorius besidominčius Atvirais švietimo ištekliais bei legalaus jų naudojimo principais ir norinčius išgirsti apie „EPALE“ platformą bei jos teikiamas galimybes, dalyvauti šiame internetiniame seminare.

Seminaro metu sužinosite apie Kūrybinių bendrijų (Creative commons) licenziją ir jo praktinę reikšmę naudojantis Atvirais švietimo ištekliais: naudojant, adaptuojant ir integruojant kitų autorių sukurtą mokymo medžiagą.

Prašome renginio dalyvius iš anksto registruotis paspaudus šią nuorodą:  http://goo.gl/forms/qllwNG4FCL

Registracija vyks iki 2015 m. gegužės 4 d. 17 val. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę, pareigas, atstovaujamą organizaciją bei elektroninio pašto adresą.

Nuoroda į seminarą bus suteikta užsiregistravusiems dalyviams. Reikalinga turėti klausymo ir garso perdavimo įrangą (ausines/garsiakalbį/integruotą garsiakalbį ir mikrofoną/integruotą mikrofoną).

Daugiau informacijos apie „EPALE“ platformą galite rasti: http://ec.europa.eu/epale/ ir https://www.facebook.com/EPALE.LT

Renginio programa pridedama.

Kilus klausimų prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Elena Trepulė

„EPALE“ suaugusiųjų švietėjų portalo Kauno regiono ekspertė

El. p. e.trepule@gmail.com

 

Naujienų kategorijos

Žymos