Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame į Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninės platformos („EPALE“) informacinį seminarą Vilniuje

2015-08-05

Švietimo mainų paramos fondas, administruojantis Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninę platformą („EPALE“) Lietuvoje ir platformos ekspertai 2015 m. balandžio 29 d., 10.00 val. organizuoja „Erasmus+“ programos „EPALE“ platformos pristatymo renginį „EPALE teikiamos galimybės suaugusiųjų švietėjų kvalifikacijai tobulinti“, kuris vyks Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centre, Vitebsko g. 23, Vilniuje.

Maloniai kviečiame suaugusiųjų švietėjus, andragogus, besidominčius įvairiomis bendradarbiavimo veiklomis ir norinčius išgirsti apie „EPALE“ platformą bei jos teikiamas galimybes dalyvauti informaciniame renginyje.

Seminaro tikslassupažindinti suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjus, andragogus su „EPALE“ platformos teoriniais ir praktiniais aspektais. Renginio metu bus pristatyta „EPALE“ platforma, jos reikšmė, struktūra, tematika, tikslai ir panaudojimo galimybės. Taip pat diskutuosime, kaip „EPALE“ panaudoti kvalifikacijos kėlimui, savišvietai. Praktinės seminaro dalies metu dalyviai bus supažindinti su taisyklėmis, kokia informacija gali būti skelbiama platformoje ir kaip tai gali padaryti kiekvienas andragogas.

Prašome renginio dalyvius iš anksto registruotis el. paštu: ingajag@gmail.com

Registracija vyks iki 2015 m. balandžio 23 d., 18.00 val. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę, pareigas, atstovaujamą organizaciją bei elektroninio pašto adresą.

Daugiau informacijos apie „EPALE“ platformą galite rasti: http://ec.europa.eu/epale/ ir https://www.facebook.com/EPALE.LT
Renginio programą rasite čia.

Kilus klausimų prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

„EPALE“ ekspertė Inga Jagelavičiūtė

ingajag@gmail.com

Naujienų kategorijos

Žymos