Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame į Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninės platformos („EPALE“) informacinį seminarą Utenoje

2015-06-01

Švietimo mainų paramos fondas, administruojantis Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninę platformą („EPALE“) Lietuvoje ir platformos ekspertai 2015 metų gegužės 5 dieną, 9.30 val. organizuoja „Erasmus+“ programos „EPALE“ platformos pristatymo renginį „EPALE“ suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma: naujos galimybės mokytis ir dalintis“, kuris vyks Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje, Maironio g. 12, Utena.

Maloniai kviečiame suaugusiųjų švietėjus, andragogus besidominčius įvairiomis bendradarbiavimo, partnerystės, patirties sklaidos veiklomis ir norinčius išgirsti apie „EPALE“ platformą bei jos teikiamas galimybes dalyvauti informaciniame renginyje.

Renginio tikslas – pristatyti dalyvavimo Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninėje platformoje galimybes, aptarti naudą ir privalumus, supažindinti su informacijos pateikimo „EPALE“ tvarka ir dokumentais, pristatyti ir aptarti suaugusiųjų švietimo institucijų veiklas kaip galimus informacijos pateikimo platformai pavyzdžius.

Prašome renginio dalyvius iš anksto registruotis el. paštu: laimal@uvb.lt. Registracija vyks iki 2015 m. balandžio 25 dienos, 16.00 valandos. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę, pareigas, atstovaujamą organizaciją bei elektroninio pašto adresą.

Daugiau informacijos apie „EPALE“ platformą galite rasti: http://ec.europa.eu/epale/ ir https://www.facebook.com/EPALE.LT

Renginio programą galite parsisiųsti iš čia.

Kilus klausimų prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Laima Lapinienė

„EPALE“ Utenos regiono ekspertė

laimal@uvb.lt

Naujienų kategorijos

Žymos