Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame į Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platformos („EPALE“) informacinį į seminarą Panevėžyje

2015-08-05

Švietimo mainų paramos fondas, administruojantis Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninę platformą („EPALE“) Lietuvoje ir platformos ekspertai 2015 metų balandžio 10 d. 10.30 val. organizuoja „Erasmus+“ programos „EPALE“ pristatymo renginį „EPALE“ – mokymosi ir dalijimosi galimybė suaugusiųjų švietėjams“, kuris vyks Panevėžio suaugusiųjų mokymo centre (Šiaulių gatvė 60, Panevėžys).

Maloniai kviečiame suaugusiųjų švietėjus, dirbančius įvairiose srityse (suaugusiųjų mokymo centruose ir mokyklose, švietimo centruose, profesinio rengimo institucijose, muziejuose, bibliotekose, NVO ir t.t.), andragogus, švietimo politikos formuotojus ir įgyvendintojus, mokslininkus, savanorius ir kitus asmenis, besidominčius suaugusiųjų švietimo sektoriaus veiklomis ir norinčius išgirsti apie „EPALE“ platformą bei jos teikiamas galimybes dalyvauti informaciniame renginyje.

Renginio tikslas – aptarti Panevėžio regiono suaugusiųjų švietėjų aktyvaus dalyvavimo „EPALE“ platformos veikloje galimybes.

Renginio metu pristatysime naują Europos Komisijos iniciatyvą „EPALE“ (Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma), patyrinėsime jos galimybes, suteikiančias suaugusiųjų švietėjams įrankį dalintis informacija ir bendradarbiauti, aptarsime platformos teikiamą naudą ir mūsų pageidavimus platformai. Dirbdami grupėmis diskutuosime, kaip mes patys savo darbais ir patirtimi galime praturtinti „EPALE“ platformos turinį, praktikuosimės rengti informaciją platformai. Antrojoje renginio dalyje kartu su Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos Panevėžio skyriaus nariais kviesime diskutuoti apie tai, kokias galimybes Panevėžio regiono suaugusiųjų švietėjams atveria naujasis Neformalaus suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi įstatymas ir kaip suaugusiųjų švietėjai galėtų prisidėti prie įstatymo įgyvendinimo.

Prašome renginio dalyvius iš anksto registruotis internetu (jeigu nuoroda paspaudus neatsidaro, reikia nukopijuoti ją ir įkelti į naudojamą naršyklę)

https://docs.google.com/forms/d/1NNL7BG7HCdefFCo6fJ2JyzxS0tKuKjQpXuBumYh5djo/viewform?usp=send_form

Registracija vyks iki 2015 metų balandžio 8 d. 15.00 val.

Daugiau informacijos apie „EPALE“ platformą galite rasti: http://ec.europa.eu/epale/ ir https://www.facebook.com/EPALE.LT

Renginio programą galite rasti čia.

Kilus klausimų prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Vilija Lukošūnienė,

„EPALE“ ekspertė

Vilija.Lukosuniene@gmail.com

Naujienų kategorijos

Žymos