Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame dalyvauti konsultacijų dienose „Erasmus+“ programos mobilumo projektų paraiškų teikėjams

2016-01-07

Švietimo mainų paramos fondas kviečia organizacijų atstovus, planuojančius 2016 m. vasario 2 d. konkursui teikti suaugusiųjų švietimo, mokyklinio ugdymo ir profesinio mokymo sektoriams skirtas „Erasmus+“ programos mobilumo projektų (KA1) paraiškas, dalyvauti konsultacijų dienose.

Konsultacijų dienos bus organizuojamos klausimų – atsakymų principu, todėl dalyviai turės galimybę individualiai ir grupėje konsultuotis su projektų koordinatoriais aktualiomis temomis ir tarpusavyje pasidalinti gerąja patirtimi. Konsultacijų metu nebus skaitomi pranešimai apie „Erasmus+“ programos galimybes. Projektų koordinatoriai atsakys į konkrečius klausimus dėl mobilumo projektų (KA1) paraiškų pildymo ir pateikimo.

Iki konsultacijų dienų kviečiame susipažinti su „Erasmus+“ programos vadovu, mobilumo projektų (KA1) paraiškų formomis ir Techniniu vadovu elektroninių paraiškų pildymui.

Visų švietimo sektorių konsultacijos vyks Fondo I a. didžiojoje salėje, adresu Rožių al. 2, Vilnius. Registruojantis kviečiame pasirinkti tik vieną Jus dominančio švietimo sektoriaus darbo grupę ir atvykti tik į tą grupę, kurią nurodysite.

 

Registracijos informaciją rasite ČIA.

Naujienų kategorijos

Žymos