Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kviečiame dalyvauti konkurse „Padovanok vaikui vasarą“

2016-05-25

Švietimo mainų paramos fondas prisidėdamas prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ iki 2016-09-20 kviečia mokytojus, dalyvaujančius programoje „eTwinning“, teikti paraiškas  konkursui „Padovanok vaikui vasarą“. 

Konkurso tikslas – atrinkti gerosios praktikos projektus, prisidedančius prie vaikų iš socialinės rizikos šeimų įtraukimo į vasaros metu vykstančias projektines veiklas, netolerancijos patyčioms ir smurtui ugdymo bei visuomenės įsitraukimo į šių problemų prevenciją ir sprendimą. 

Konkurse bus vertinami 2015-2016 metais vykdyti/vykdomi „eTwinning“ projektai, kurie prisideda prie vaikų iš socialinės rizikos šeimų įtraukimo į vasaros metu vykstančias projektines veiklas, netolerancijos patyčioms ir smurtui ugdymo bei visuomenės įsitraukimo į šių problemų prevenciją ir sprendimą. Vasarą, kai visos švietimo įstaigos uždarytos ir nevyksta pamokos, vaikai iš socialinės rizikos šeimų lieka „vieni“ savo aplinkoje. Projektas, kurio aprašymas bus teikiamas konkursui, turėtų apimti vienos, keleto ar keliolikos dienų veiklas, vykdytas/vykdomas vasaros laikotarpiu ir įtraukiančias socialinės rizikos šeimų vaikus į kultūrines, sportines, pažintines ar kitokias veiklas.

Konkursui pateikta medžiaga gali būti panaudota programos „eTwinning“ sklaidai bei paviešinta kaip gerasis pavyzdys svetainėje http://uzsaugialietuva.lt/gerieji-pavyzdziai

Norintys dalyvauti konkurse „eTwinning“ projektų vykdytojai turi iki 2016-09-20 (imtinai) el. paštu etwinning@smpf.lt pateikti laisvos formos projektinių veiklų aprašymą (iki 2 psl.), 2-5 projektinę veiklą iliustruojančias nuotraukas arba iki 3 min. trukmės vaizdo įrašą. Projekto medžiaga taip pat turi būti sukelta į „TwinSpace“ erdvę, o prieiga vieša.  

Konkurso nugalėtojams bus įteiktos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ padėkos bei „eTwinning“ prizai.

Konkurso paraiškų svarstymas vyks 2016-09-21/2016-10-03. Konkurso rezultatai bus paskelbti 2016-10-07 nacionalinėje „eTwinning“ ir Fondo interneto svetainėse. Konkurso nugalėtojai bus informuoti oficialiu raštu.

Naujienų kategorijos

Žymos