Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Konkursas danų kalbos vasaros kursams Danijoje 2015 m.

2015-08-05

Švietimo mainų paramos fondas (toliau – Fondas) informuoja apie Danijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos Danish Ministry of Higher Education and Science skelbiamą konkursą Danijos Vyriausybės stipendijoms danų kalbos vasaros kursams Danijoje 2015 m.

Paraiškas gali teikti bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijų studentai.
 
Paraiškos danų kalbos vasaros kursams teikiamos tiesiogiai pasirinktų kursų organizatoriams iki 2015 m. kovo 1 d. 
 
Kursų sąrašas ir kursų organizatorių kontaktai pateikiami čia http://ufm.dk/en/education-and-institutions/programmes-supporting-cooperation-and-mobility/the-cultural-agreements-programme/danish-summer-language-scholarships/list-of-summer-courses-2015-in-denmark 
 
Skiriamas finansavimas skirsis priklausomai nuo pasirinktos institucijos (daugiau informacijos http://ufm.dk/en/education-and-institutions/programmes-supporting-cooperation-and-mobility/the-cultural-agreements-programme/danish-summer-language-scholarships).

Kelionės išlaidų finansavimas

Danijos Vyriausybės stipendijas gavę Lietuvos mokslo ir studijų institucijų atstovai, t. y. visų pakopų studentai (išskyrus paskutinio kurso studentus), taip pat mokslinių tyrimų institutų doktorantai ne vėliau nei likus 2 mėnesiams iki vasaros kursų Danijoje pradžios, gali teikti paraišką Fondui dėl kelionės į vasaros kursų vietą ir atgal išlaidų apmokėjimo. Paraiškas svarsto Tarptautinių studijų komisija.
 
Danijos Vyriausybės stipendijų gavėjai Fondui (Rožių al. 2, 03106 Vilnius) turės pateikti šiuos dokumentus:

  1. Paraišką kelionės išlaidoms apmokėti http://paraiskos.smpf.lt/keliones/#topas
  2. Rašto, patvirtinančio stipendijos skyrimą, kopiją.
  3. Studento statusą patvirtinančią pažymą.

Iškilus klausimams, kreipkitės į projektų koordinatorę Dovilę Rudzenskę, tel. (8 5) 250 7368, el. paštas dovile.rudzenske@smpf.lt  

Naujienų kategorijos

Žymos