Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kokybės konkursas 2021

Kviečiame Jus į tradicinį, iškilmingą Švietimo mainų paramos fondo Kokybės konkurso apdovanojimų renginį!

Jau keturiolika metų apdovanojame „Erasmus+“ projektus įgyvendinusias institucijas ir kitų veiklų dalyvius bei partnerius, antrus metus iš eilės apdovanojami ir kokybiškiausi Sporto rėmimo fondo projektai. Šiemet pirmąkart apdovanosime tvariausius ir gamtai draugiškiausius projektus bei tuos, kurie stipriausiai skatina įtrauktį bei skaitmenizaciją. Taip skleidžiame žinią apie kokybiškiausius projektus, geriausiai įgyvendintas veiklas ir tvariausius bendradarbiavimo pavyzdžius.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginys vyks 2021 m. rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, naujoje kultūrinėje erdvėje „Lukiškių kalėjimas 2.0“, adresu Lukiškių skg. 6, Vilnius.

Renginio pradžia 15:00 val.

Svečiai įleidžiami nuo 14:30 val.

Registruotis kviečiame iki 2021 m. rugsėjo 27 d.

Renginio vedėjas – Kirilas Glušajevas.

Renginio muzika – grupė „Biplan“.

Numatoma renginio trukmė iki 3 val.

Dalyvauti renginyje gali tik galimybių pasą turintys asmenys.

Automobilių statymas aplink renginio vietą yra mokamas, todėl kviečiame atvykti viešuoju transportu ar kita aplinką tausojančia transporto priemone.

Kokybės konkurso 2021 registracija

Prašome patikrinti, ar elektroninio pašto adresą įrašėte teisingai

Pateikdami aukščiau esančius duomenis Jūs sutinkate, kad Švietimo mainų paramos fondas Jūsų sutikimo pagrindu tvarkytų Jūsų pateiktus duomenis registracijos į renginį tikslu.

Teikdami asmens duomenis, t.y. sutikdami su asmens duomenų naudojimu aukščiau nurodytu tikslu, Jūs esate informuoti, apie:

  • tai, jog Jūsų asmens duomenis ŠMPF valdys ne ilgiau nei reikalinga administruoti jūsų duomenis renginio organizavimo tikslais (įskaitant ir medžiagos, apklausų platinimui, jeigu medžiaga ir (ar) apklausa bus platinama) po renginio, apklausų siuntimo metu nuo asmens duomenų pateikimo dienos, tačiau visais atvejais ne ilgiau nei 2 metus nuo renginio dienos, išskyrus atvejus, jei pareikšite nesutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo minėtais tikslais ir/ar duotą sutikimą atšauksite;
  • tai, jog turite teisę raštu (el. paštu duomenu.apsauga@smpf.lt ar paštu) kreipiantis į ŠMPF prašyti susipažinti su ŠMPF tvarkomais Jūsų asmens duomenimis, reikalauti ištrinti asmens duomenis ar apriboti jų tvarkymą, ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis, bei teisę į asmens duomenų perkeliamumą;
  • tai, jog laisva valia sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi aukščiau nurodytu tikslu, ir turite teisę bet kuriuo metu raštu (el. paštu duomenu.apsauga@smpf.lt ar paštu) kreipiantis į ŠMPF atšaukti duotą sutikimą ir/arba nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi minėtais tikslais, tačiau tokiu atveju ŠMPF negalės Jums ateityje pateikti informacijos susijusios su ŠMPF veikla;
  • savo teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.