Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Kasmetinės Akademinio Bendradarbiavimo Asociacijos konferencijos tema – Tarptautiškumas: strategija ir įgyvendinimas.

2015-08-04

Šiemetinėje Akademinio Bendradarbiavimo Asociacijos (ACA: Accademic Cooperation Association) konferencijoje bus aptariamos institucinio tarptautiškumo strategijos. Konferencija vyks Europos sostinėje Briuselyje (Belgija) Birželio 14–16 dienomis.

Tikimasi daugiau kaip 300 dalyvių, turinčių galią spręsti svarbius klausimus universitetuose ir kolegijose – rektorių ir vice-rektorių, tarptautinių santykių, vyriausybinių departamentų ir tarptautinių institucijų atstovų bei atstovų iš nevyriausybinių organizacijų. Konferencija skatina dalyvius dalintis aukštos kokybės informacija, ją analizuoti ir diskutuoti rūpimais klausimais.

Pirmiausia konferencijoje bus aptariamos skirtingos akademinio tarptautiškumo strategijos ir jų kūrimo būdai. Vėliau bus diskutuojama apie šių strategijų įgyvendinimą bei problemas su kuriomis susiduriama proceso metu. Pagrindinė konferencijos tema bus adresuojama iš europinės ir globalios perspektyvų. Kartu šioje dviejų dienų konferencijoje bus kalbama apie strateginį tarptautiškumo integravimą, jo finansavimą, užsienio studentų pritraukimą, anglų kalbos mokymą, trumpalaikio studentų mobilumo skatinimą bei tarptautinį marketingą.

Daugiau informacijos apie šiemetinę Akademinio Bendradarbiavimo Asociacijos konferenciją rasite ACA tinklapyje.

Naujienų kategorijos

Žymos