Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Iniciatyva „Bėk su Erasmus+“: registracija komandoms jau prasidėjo

2022-06-01

„Erasmus+“ programą Lietuvoje administruojantis Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo reikalų agentūra prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos visas šioje programoje dalyvaujančias institucijas jau 6 kartą kviečia prisijungti prie didžiausios „Erasmus+“ bėgimo komandos RIMI Vilniaus maratone ir rugsėjo 11 dieną drauge įveikti 5 kilometrų distanciją.

„Bėk su Erasmus+“ – jau tradicija tapusi iniciatyva, į kurią šiemet atvyks ir svečiai iš Latvijos bei Estijos nacionalinių agentūrų. „Bėk su Erasmus+“ iniciatyvoje šiemet, švenčiant ir programos 35-metį, planuojame sukviesti apie 700 bėgikų!

Bėgimu šiemet pažymėsime ne tik vienybę, bet ir programos „Erasmus+“ 35-metį! Kviečiame registruotis visas švietimo ir jaunimo institucijas bei organizacijas, kurios yra programos „Erasmus+“ dalyvės. Dalyvauti gali visi – moksleiviai ir vadovai, mokytojai ir dėstytojai, savanoriai ir įstaigos darbuotojai.

Kaip dalyvauti?

Suburkite savo institucijos komandą iki 20 asmenų ir registruokite užpildydami prisegtą excel formą ir atsiųsdami ją el. paštu erasmusbegimas@smpf.lt. Registruoti komandą turėtų komandos kapitonas (-ė).

Registracija vyksta iki rugsėjo 5 dienos, bet dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame nedelsti ir registruotis jau dabar. Į savo komandas kvieskite visus: mokinius ir studentus, mokytojus ir dėstytojus, auklėtojus ir vadovus.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, visi komandos dalyviai gaus „Erasmus+“ bėgimo marškinėlius.

Prie iniciatyvos taip pat mielai kviečiami jungtis ir pavieniai asmenys užpildydami šią formą ir atsiųsdami el. paštu erasmusbegimas@smpf.lt.

Daugiau informacijos rasite ČIA. 

„Erasmus+“  bėgimo akimirka 2021 m.

Nuotraukos autorius Adomas Zalensas.

 

Naujienų kategorijos

Žymos