Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Informacija dėl Jungtinės Karalystės dalyvavimo programoje „Erasmus+“

2016-06-29

Sulaukus praėjusią savaitę vykusio Jungtinės Karalystės referendumo dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos rezultatų, daugeliui programos „Erasmus+“ dalyvių ir partnerių kilo klausimų dėl tolimesnės programos veiklos šiame regione.

Europos Komisijos Švietimo ir kultūros generalinis direktoratas, vykdantis „Erasmus+“ veiklą, išplatino spaudos pranešimą dėl Jungtinės Karalystės dalyvavimo programoje. Pranešime teigiama, jog  pagal Jungtinės Karalystės patvirtintas sutartis, Europos Sąjungos įstatymai yra toliau taikomi Jungtinėje Karalystėje tol, kol ji lieka Europos Sąjungos nare. Tai taikoma ir visiems projektams, finansuotiems programos „Erasmus+“ lėšomis.

Jungtinės Karalystės Universitetų ir mokslo ministras Jo Johnson  patvirtino, kad toliau bus vykdomi įsipareigojimai ir bus gaunamas atitinkamas finansavimas, kol Jungtinė Karalystė lieka Europos Sąjungos nare. Taigi, visos programos veiklos, suplanuotos 2016–2017 metams turi būti įgyvendintos. Ministras taip pat sutiko, kad aukštojo mokslo tarptautinės bendruomenės, kurių dalis yra užsienio studentai bei universitetuose dirbantys ES šalių piliečiai, yra labai vertinamos.

Programos „Erasmus+“ nacionalinė agentūra Jungtinėje Karalystėje teigia esanti neutralioje pozicijoje dėl referendumo rezultatų ir toliau vykdo visas suplanuotas programos įgyvendinimui skirtas veiklas.

Daugiau informacijos rasite:

Naujienų kategorijos

Žymos