Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Gyvenimo įgūdžių stovykloje „Voratinklis“ – Europos Komisijos iniciatyva „Žmogus – pavyzdys“

2017-07-14

Birželio ir Liepos mėnesiais Šalčininkų, Rokiškio, Zarasų, Ignalinos, Švenčionių ir Vilniaus rajonuose vyko mobili gyvenimo įgūdžių stovykla „Voratinklis". Po rytų Lietuvą su pilnu autobusiuku įvairių priemonių keliavusi stovykla atostogaujantiems moksleiviams rengė smagius edukacinius kūrybos, sporto, meno ir žaidimų užsiėmimus, skatino vaikus diskutuoti ir pajudėti. Kiekvienoje vietovių stovykla apsistojo 3 dienas. Stovykla buvo nemokama ir atvira kiekvienam atostogautojui.

Keliaujančios stovyklos programoje – susipažinimo ir komandos formavimo užduotys, sportinės rungtys, kūrybinės dirbtuvės, susitikimai ir diskusijos su žymiais regiono žmonėmis, filmų peržiūros ir aptarimai, taip pat gausybė praktinių užsiėmimų apie pasirenkamus prioritetus ir priimamus sprendinius bei jų sąsajas su pasiektais rezultatais.

Stovyklos pamainose Maišiagaloje, Šalčininkuose, Švenčionėliuose, Visagine ir Pabradėje lankėsi ir Švietimo mainų paramos fondo darbuotojai. Fondo darbuotojai vaikams parengė specialią kūrybinę programą bei kalbėjosi su stovyklautojais apie pilietiškumą, tarptautiškumo svarbą bei meilę tėvynei. Ši Fondo paruošta programa – Europos Komisijos inicijuotos „Žmogus – pavyzdys“ (angl. „Role Models“) tarptautinės iniciatyvos dalis.

Keliaujančią gyvenimo įgūdžiu stovyklą organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija bei Švietimo mainų paramos fondu.

Stovykla „Voratinklis“ yra Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis.

Naujienų kategorijos

Žymos