Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Geltonais marškinėliais vilkintys „Erasmus+“ bėgikai užtvindė Vilniaus gatves

2019-06-03

Programos „Erasmus+“ Švietimo ir mokymo dalį Lietuvoje koordinuojantis Švietimo mainų paramos fondas bendradarbiaudamas kartu su Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra ketvirtąjį kartą subūrė didžiausią tarptautinę Vilniaus maratono bėgimo komandą.

Birželio 2 d. sostinėje vykusiame NIKE „We Run Vilnius“ bėgime dalyvavo net 630 „Erasmus+“ bėgikų.

Prieš pat bėgimą komandos nariai susibūrė Švietimo mainų paramos fonde, kur juos pasveikino Fondo direktorės pavaduotoja Gražina Kaklauskienė ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros direktorė Guoda Lomanaitė. Renginio metu komandinę dvasią taip pat palaikė ir komandos „talismanas“ – daugkartinė Lietuvos bei tarptautinių varžybų čempionė, Vilniaus maratono rekordininkė, olimpietė bėgikė Vaida Žūsinaitė. Komandos trenerė ne tik pravedė apšilimo treniruotę, bet ir kartu su komanda bėgo 5 km trasą, o visą gegužės mėnesį kiekvieną trečiadienį Vilniaus Vingio parke vedė komandines „Bėk su „Erasmus+“ treniruotes visiems sportinius įgūdžius patobulinti norintiems bėgikams.

Šiemet „Bėk su Erasmus+“ komanda – marga kaip ir kasmet. Komandoje – programos „Erasmus+” dalyviai iš 50 švietimo institucijų – nuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų iki švietimo organizacijų administracijos darbuotojų ar net šalies senjorų. Vyriausiam komandos bėgikui – 66 m., o jauniausiam – vos 10 m.! Taip pat komandoje dalyvavo užsieniečiai iš 29 pasaulio šalių – tarp jų Ganos, Australijos, Irano, Kolumbijos, Uzbekistano, Nigerijos ir kitų valstybių piliečiai.

Švietimo mainų paramos fondas dėkoja visiems dalyvavusiems bėgime su „Erasmus+“ komanda ir nekantriai laukia kitų metų bėgimo!

Naujienų kategorijos

Žymos